Baníci a traktoristi
K O N E Č N E !!!
Pán Repa, Váš článok má myšlienkovú logiku a nechýba dialektika. Ten záver je tendenčný ... ale výplatu domov priniesť treba.
Za najväčší problém vo vývoji Ukrajiny považujem majdan a jeho plody. Nikto ma nepresvedčí, že zo zlého môže vyrásť dobro .... Politický predstavitelia "vyspelej" EÚ urobili obrovskú chybu pri jeho podpore. Už Janukovič ponúkal voľby - poľský minister zahraničných vecí to v "zastúpení" EÚ zamietol ..... Môžem veriť scenárom o začínajúcej apokalipse??? Môžem, pretože sme ukrajincom upreli slobodné voľby a podporili sme teror a násilie ...
A "vyspelá" EÚ mlčala, keď ukrajinský parlament prijal protiruskojazyčný zákon .... - na rozdiel od Slovenska, ktoré vydáva knižky v Rómštine - aký paradox po množstve kritiky od EÚ, vraj, ako s nimi zachádzame ....
Takže - zákaz materinskej reči u 20% menšiny ... a keď proetestovali a nerešpektovali "slobodné" voľby --- atóm na nich ... a nejakých trestných strelcov .. ASI BEŽNÝ POSTUP V EÚ .... ASI??????