Je mi ho ľúto, rozštvrtia ho, ako poliaka pred tromi rokmi. Toho zajali na kmeňových územiach, asi pol roka vyjednávali, a keď nič nedosiahli, odrezali mu hlavu, popravu natočili a zverejnili. Potom sa štvrtinky tela našli na rozličných miestach.
Z Lahore (neviem prečo Laháur) som odišiel v decembri 2010, bezpečnosť sa začala zhoršovať. Ale počas celého pobytu bolo ťažké stretnúť v uliciach Lahore cudzinca. Všetci bývali v hoteloch s ostrahou, mali k dispozícii taxi s ostrahou, podniky sú pod ostrahou ... niečo, ako za vojny.
A američanom sa divím, že do tej krajiny idú, sú terčom číslo 1. Veď sa stačí ubytovať, a taliban už vie ...


