nezamestnanosť rastie a po privatizáciách a novom ZP vzrastie ešte viac - ku kaníkovským 20%.
Zlepenec sa už nemôže vyhovárať "lebo Fico", pretože opatrenia za 8 mesiacoch narážajú na ich vlastné prekážky ... každý krpec sa snaží dokázať, že vie blokovať ... tak to tu máme - hádky a nedohodu ... a nulové medzivýsledky. Postavenie vo verejnej mienke je plne zaslúžené ... a tvoje "lebo Fico" je trápna výhovorka!


