Andor Šándor: Putin nemôže povedať Rusom o vojne pravdu
vidíš ako klameš..... alebo mi povedz prečo DLR a LLR klamú OSN?
úmrtie civiitistov vo vojnovom konfikte sú sedované ako porušenie ľudských práv a UNHR ako orgnaizácia OSN tieto výsledky monitoruje ... vychádza pritom z údajov, ktoré poskytujú miestne orgány moci ....
z týchto štatistík vychádza cekový počet obetí konfiktu na Donbase ... asi 15 000 a ale počet civiných obetí pod 3 400 .... čo je ešte dôležitejšie 90% civiných obetí bolo do konca roku 2015!!!
Odvtedy pribudlo 360 obetí a počet každý rok klesal ... podľa údajov z oboch strán za rok 2021 prišo o život v dôsledku vojnového konflitktu 25 civilistov a 85 ľudí bolo zranených .... je to pokles o 20% oproti roku 2020 ... každoročný poklels sa zaznamenáva od roku 2016 ....
ja viem, že väčšina troov tu sa nezaujíma o fakty, pretože vedia, že pracujú na propagande ... tvoj nick nepoznám ;o))) tak sa predsa en opýtam
PRECO DLR a LLLR uvádza takéto počty obetí, keď podľa vyjadrení ich podporovateľov tam zomierajú tisíce?