takže v prípade existujúcej vakcinačnej linky tvorí príprava výroby asi 4 mesiace .... pričom tá kapacita je asi 2 mil. vakcín mesačne ....
investor musí dúfať, že problémy pri výrobe vakcín budú pokračovať a nenaplnia sa plány do konca roka existujúcimi vakcínami zaočkovať celú EU ... alebo že sa neobjavia vakcíny druhej generácie (viď odkaz nižšie) a nájdu odbyt pre svoju vakcínu ...
akurát ma trochu zarazili tie nové pracovné miesta, pretože dúfam, že nezoberú bývalé upratovačky robiť na plničke vakcín ;o))))

