do kresla matovičovi rovnako ako repa pomáhal fico
... keď kiska skončil bol to smer a fico, ktorí neustále vyhadzoval na oči voličom pozrite sa na toho blázna, kto z matoviča robil vodcu opozície, útočil na neho ... Kotlebu ignoroval, Sulíka ignoroval ale matoviča neustále vyhadzoval na oči ...
... bol to jasný kalkul, ktorý zdieľa aj ty ... ak presvedčíme, že je to blázon, ľudia ho nebudú voliť a buď nepôjdu voliť alebo budú voliť niekoho "prijateľného" .... žiaľ smeráci nepochopili, že ľudia ich už naozaj nechcú .... takže pochopili smerácke vyjadrenia ako strach z matoviča a z toho, že to smerákom spočíta ... a zariadili sa podľa toho.....

