Za socika, pravidla pre niekoho platili a pre niekeho nie - preto Slovaci maju stale problem s pravidlami a nase typicke postoje k pravidlam su - dodrziavam pravidla, len ked sa mi to hodi, ked sa nikto nepozera, pravidla netreba dodrziavat, pravidla su len pre slabych, aj tak mi nikto skutok nedokaze a ak ano, tak si budem vymyslat vyhovorky, atd.
Europa nas to hadam odnauci.
A s kvotami by sme si poradili - len na to potrebujeme ine hlavy, ake nam vladnu.

