po dialnici som siel aj ja 210, skusal som maximalku na R1. nanestastie mi vletel do jazdy Volvo co zacal predbiehat kamion... brzdim brzdim a uz som sa videl vo Volve, ani neviem ako a dostal som sa na jeho uroven cca 2m od neho pozrem na tachac a 140...
odvtedy idem max 160-180 po dialnici :) dufam ze za toto verejne priznanie ma nebudu stihat

