na tej fotke idu ti vojaci heilovat?
na tej fotke idu ti vojaci heilovat?
a co ako cakaju od EU? ze im zvysia platy zo 100e na 500e?
no rozdiel oproti majdanu je taky, ze tu ludia niesu plateny, aby isli do ulic
spravne tu ludia podotkli, ze predbiehanie je definovane zmena jazdneho pruhu. Kedze idem pravym pruhom a nemenim jazdny pruh, logicky preto nemozem ani koho predbiehat. Udrziavam konstantnu rychlost a vlecucich sa 90 stredovym jednoducho obchadzam.
kedze nemenim jazdny pruh, tak nikoho nepredbieham. idem svojim pruhom a udrziavam konstantnu rychlost v pravom pruhu, toze niekto sa vlecie 90-100 stredovym nie je moj problem
poliaci vyplakavaju, ze dostali facku od mocnosti, ze neboli pozvany na tuto schodzu. Konecne zrejme pochopia, ako ich vsetci maju na haku, a ze konecne by sa mali starat o svoj interes. navyse neboli pozvany hlavne preto, ze poliaci ako jediny presadzuju tvrdy zasah a konflikt. a nemci a francuzi chcu ist mierumilovnou cestou vyjednavania.
10 ludi chce otrhnut Sibir? inak nechapem tych ludi, nepaci sa vam tu, tak chodte za slobodou do USA alebo kdekovlek inde, predtym ale odovzdajte obcianstvo svojej krajiny a zite slobodne.
mal by si vstupit do Praveho sektora, istotne uvitaju noveho clena od Kotlebovcov.
nemate niekto videa, ako vitaju civilisti ukrainsku armadu po tzv oslobodeni?
som zvedavy ci si fasisti trufnu aj na Krym, kde sa uz zabyval medved.
preco si davaju na hlavy kukly? hambia sa za to, ze idu zabijat civilistov?
vlecu sa stredovym 90-100 a ja ich suvislou jazdou 110 obieham pravym pruhom. Dokonca niektori sa potom aj spamataju a zaradia sa do praveho. Najviac ma hneva, ked sa objavi predomnou kamion a ja ho nemozem obehnut, lebo vsetci blokuju stredovy pruh...
chce to poriadny majdan, lenze tu ich nebude mat kto platit
v nedelu sa ma stretnut v Berline zastupcovia krajin niejaky ministry FRA, GER, RUS a UKR rokovat ohladom krizy na UKR. Poliaci su strasne znepokojeny, ze nepozvali aj ich
musel som sa zasmiat, ale ked sa ma rozhodovat o krize UA preco by tam mala byt Polsko.
ved tam uz maju demokraciu, tak preco bojuju, ked doteraz pod Kadaffim bol klud
nie ten prieskum neni zmanipulovany 99% ludi bude za podporou UA, kedze si zmagoreny TV a platkami od Reuters. Ludia co maju vlastny rozum vedia si pozret aj druhu stranu a vedia si pozret co hovoria civily. ovcam zo stada stacia informacie co uvidia v bedni
nakoniec vysledky vysetrenia budu podobne ako v Irane, ked USA zostrelila civilne lietadlo Iranu a islo vraj o nestastnu nahodu
Odporúčame