Ja som za to, aby sa do výpočtu dôchodkov vrátila zásluhovosť. Kto neodvádzal, nech neje.
Ja som za to, aby sa do výpočtu dôchodkov vrátila zásluhovosť. Kto neodvádzal, nech neje.
Trollovia v tom vidia útok na Fica. Keď padne Fico, ich život stratí zmysel.
To poberateľom sociálnych dávok nevysvetlíš. Oni nie sú na tomto svete stvorení na robotu, iba na fňukanie.
Máš na mysli to čo ukradli kapitalistom v 1948?
Všetky socialistické štáty sú sto rokov za opicami, čo sa dá robiť.
Ľudia!
Uvedomte si, že ĽSNS si dala pred voľbami posvätiť meč.
Zlo sa nezaprelo.
Otvorte oči!
KDH zastupované Hlinom je jediný príčetný kresťanský spolok na Slovensku. Nemal by zahynúť už z úcty k dobrej kresťanskej tradícii, nie klérofašistickej, ktorú zastupuje ĽSNS.
Ľudia!
Uvedomte si, že ĽSNS si dala pred voľbami posvätiť meč.
Zlo sa nezaprelo.
Otvorte oči!
Točíš sa ako had a chceš vyznieť chrumkavo. Tu ťa však každý pozná a vie čo si skutočne zač.
Ruky preč od takých ako ty.
Zastupuješ zlo.
Slovensko bez náckov!
Nie neonacistom v mojej krajine!
Ja už som to písal v inej diskusii,ale zopakujem.
KDH má najzmysluplnejšiu volebnú kampaň: Za každý voličský hlas vysadíme jeden strom.
Chválim.
Už aj Kotleba zrobil cirkus v televízii a odišiel zo štúdia RTVS.
Nejdem síce voliť KDH, ale toto musím napísať, KDH má najlepšiu volebnú kampaň.
Za každý voličský hlas vysadíme jeden strom.
Pomôžte.
Nesklameme.
Fico, dosť bolo hajlovania a strašenie migrantami.
My ideme konečne žiť a ty choď kde chceš.
Ja nemám strach...
Nějak bylo
Nějak bude
A tím to končí
Já nekoukám dozadu
Ale ani vpřed
Mně je to jedno
Já žiju tady a teď
Perfekntá skladba. https://www.youtube.com/watch?v=11y3zRDFVlM
Kotlebova manželka tvrdí, že sa jej pýtala ale že to asi nebude pravda. Ale Kotleba si dal pre istotu urobiť testy DNA.
Odporúčame