K+++++
Tak ste teda vyhrali voľby, a teraz čo?
Krátky list budúcej vláde.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22333066/tak-ste-…
Fico: "„Tak by som si želal (Mikuláša) Dzurindu a (Ivana) Mikloša, normálnu riadnu opozíciu,“
Chápem, čiže nadpis mal znieť: Ficoklamstvo verzus Béla Bugár?
Treba dohodiť kšefty "našim ľuďom" ešte pred voľbami a za štátne.
Pellegrini využíva situáciu "trhni ešte koľko vládzeš".
Rusi idú Pellegrinimu odovzdať výstrahu, že nikdy nebudú akceptovať vládu a spojenectvo z ĽSNS.
Nacistická chamraď je úplný ľudský odpad, súdiac podľa ich komentárov tuná. .
Tebe inteligencia nehrozí, nemusíš sa báť.
No jasné, fašisti ich tu udupali pod čiernu zem. Ostatne ako všetko čo je slovenské.
Radšej nie. Ona nie je človek, ale zrúda.
Ale dostanú. Ja dúfam, že po voľbách konečne zakážu extrémistickú ĽSNS a Smer zanikne, pretože sa po voľbách rozpadne.
Týmto dôchodcom čo tu píšu komentáre od rána do večera by som nedal ani cent.
Ja ľutujem tvoju, keď musí čakať na žobračenku od Fica.
Či dostaneš 12-krát hovno, alebo 13-krát hovno, stále máš hovno.
A to by ma zaujímalo, ako to tých 12 rokov naši komunistickí súdruhovia plánovali, že im tento geniálny plán vyšiel až tri dni pred voľbami?
Tá Grausová je skutočne hanba ľudstva. Zachráň nás boh od takých inkvizítorov ako ona.
Zajtra vyjde druhý špeciálny prieskum a tam sa už jasne uvidí akým smerom idú voľby.
Odporúčame