ferro, ferro veď ty si informovaný priamo od USA a CIA.
Len beťár Fico, aj napriek tvojmu príkazu, ťa informovať nechce. Pritom ako píšeš ( citujem ) ktorýkoľvek VYSOKOPOSTAVENÍ VLÁDNI politik, by ťa informovať mal. Si predsa najdôležitejšia neznáma osobnosť na Slovensku, ktorá je zároveň samozvaným hovorcom celého Slovenského národa.
Možno ťa nechcú informovať, lebo neovládaš základy pravopisu. A pritom ty sám informácie nikdy nehľadáš ( citujem ) v dezinformačnom KANALY. V akom asi?
Ináč si asi zabudol uviesť, že Mečiara od moci v roku 1998 odstavila Čaputová. Nie je to síce isté, ale raz to možno potvrdí aj Fico. Ty určite vieš, že už vtedy mala Čaputová v CIA obrovský vplyv. Potvrdili by ti to Monča zo SMERu aj stará Blažková z trhu.
Dobrá rada. Nájdi si niekoho, kto ti bude opravovať hrúbky v tvojich konšpiračných článkoch. Mohol by si mu zaplatiť z tých smradľavých euráčov, čo ti strana dáva za tie primitívne články o Čaputovej.