ako logicky vysvetlis ze sa budeme mat lepsie ked sa budeme spajat s ruskom a bieloruskom kde je omnoho nizsia zivotena uroven ako na zapade .. ako nam to pomoze?? okrem ttoho ze sa rapidne zivotnou urovnou priblizujeme k rusku a bielorusku . kde je krasna vyplata 600€ a kde maju uzastne maslo 175g za 2€. hmm .. ako je to dobre?


