:))) boze povedz na centrale ze treba nieco nove... ak si si nevsimol tak od 2 svetovej vojny v europe buju stale slovania medzi sebou .. :)))) a eu sa rozpada uz 20rokov.. keby nasi komunisti nekradnu uz sme mohli mat slovensko cele prestavane... ale slovak len place .. za vsetko zle na slovensku moze niekto iny.. taky niekto ako triedny nepriatel ... tak prestan knucat a konecne zacni rozmyslat


