to je aky namorny vrtulnik???? vysvetli mi to preboha...
to je aky namorny vrtulnik???? vysvetli mi to preboha...
boze tento zlodej nas pekne okrada... dakujeme za takuto vladu dochodcom a dezolatom ... ale od noveho roku sa aj oni budu zbierat na tie hluposti co tato vlada vymysla... to je jedina utecha.. tak vam treba hlupaci ... co ste si zvolili to mate
nieje hlupe nadavat na lekara a fandit politikovi??? ako ti politik zachrani zivot?? ten ta ma nahaku ... nevadi ti ako sa stracaju peniaze v zdravotnictve.. a sukromne polikliniky?? napriklad Agel .. alebo Procare.. :)))))
a ty ci robis v noci????
ty to stale nechapes??? zamestnaju sa v sukromnych poliklinikach... a jediny kto na to doplati budes ty..
presne tak aj ja som sledujem ich hru .. kym suzuki a coulfield strielaju zo vsetkeho aj ked mozu nahrat tak slavfovsky bojuje stratene puky a nahrava
a ahadaj kto tie nemocnice zadlzuje.,, ludia ako si ty .. plna huba reci ale ked streba vysetrenie a tak utekas do statnej je zadarmo .. ale sukromnu si nezaplatis...
fico to pomenoval presne a to este nevedel ze ten odkaz posiela sebe
saso je klamar ako cela vlada...
najhorise je ze oni vedia ze ich okrada ale je im to jedno a dokonca este ho budu chranit
ale aky si znaly zakona to je super.. ako nazyvas teda ficinove sluby a klamstva.. ktore tu siri ... ja to nazyvam zavadzanie spolocnosti . k osobnemu prospechu .. aky zakon by si na toto pouzil?
ty porovnavas nemecko a francuszko snami??? kde si bol ked sa v case nlahobytu im darilo a nas fico zadlzoval .. .))))) vdety si nas neporovnaval ze... a hlavne sak mi uniu nepotrebujeme.. tak preco nas prirovnavas k tymto krajinam ..... a o krachu pisete uz asi 20 rokov.. a dufate ze jedneho dna sa to stane len aby ste mohli povedaj ja som to hovoril hehehhehe
normalne zmyslajuci clovek dobre vie ze nejde o ziadnu konsolidaciu ci zmensenie dlhu ide len o to aby tato vlada mohla kradnut bez toho aby musela setrit ved ludia to zatiahnu... .)))) vid kalinak ide nakupovat lietadla ako keby nic.. simovicova rozdava penaize na hluposti ako je roza a hymna... sukaj na nejake kamerove systemy.. danko ministerstvo ci stadion... a podobne.. takto sa nesetri takto sa konci ako ludia co si poziciavaju od nebankoviek a potom placu ze nemaju na splacanie... lebo minaju este viac
na slovensku to je uz raz tak zdravy rozum tu nieje .. vsetci vedia ze zmena trestneho zakona bola ucelova pre par obvinenych ... ale ti volici co volilili tuto vladu to aj tak budu obhajovat ako dobry krok .. :))))) preto tato vlada teraz robi eldorado .. vedia ze aj ked ich chytia nic im nehrozi
KDH je trojsky kon
na inej stranke som cital ze saso ziada od lekarov vyhlasenie ze im nejde o platy. .. :)))) sa tesim ked pride k doktorovi a ten si vyziada odneho cestne vyhlasenie ci je naozaj chory... inak zneuziva zdravotnictvo ... lekar potvrdi ze chory nieje a treba potom sasa potrestat ze mina panieze danovych poplatnikov
to sa uz ani citat neda. slovan je absotutna hanba.. weisovci su len namysleni ludia ktori nevedia uz kde maju hranice..
citali sme ale podstata ti u unika
noo nevplyva to vieme.. ale tym vyhral volby ze sluboval zazraky na pockanie
pravda zase klame.. mame najlacnejsi benzin... ved predsa to ficina a pelina slubili... a kedze o tom uz nerozpravaju tak musim mat najlacnejsi benzin siroko daleko . a mimochodom naco chodia do ruska ako na klavir co tam vybavuju hehehe .. jaaaj ovecky dobre si svama ficina vytiera...
Odporúčame