pointu nechapes do dnes
pointu nechapes do dnes
a preco teraz nejdes??? co ti v tom brani????
:) ano lebo si hlupy nesamostatny clovek .. ktory potrebuje aby sa o neho stat staral .. plynove vratky.. socialne davky.. co este potrebujes?
mam rad ludi ako si ty co nikdy nic nedokazali ako pisu o niekom ze je bezvyznamny hehehe
precitaj si clanok .. :)))))
na nasich komunistoch je najlepsie ako placu stale. ako bolo dobre za komanca. hehe nemali auto nemali internet nemali telefon nemali televizor... nemali zivot okrem krcmi .. a teraz placu ako vsetko za komanca mali .. a dnes maju net . maju mobil maju auta.. mozu ist na dovolenku a placu stale ze nic nemaju hehehe .. komunista bude vzdy hlupak
heeej dezolati len kvicia hehehe ... nebojte sa budete viac. uz len 6 dni..
no pretoze ten nadhlad je spravny... rusko je zlo . to je pravda... amerika hole baby to je pravda... fico sa chova ako tiso to je pravda.... a komunizmus bolo zlo tiez pravda... tak neviem .. skus porozmyslat... sam si to napisal
viete co najhorsie znasaju nasi volici terajsej vlady??? ked na nic pouzivate ich rovnake vyjadrenia. ehheheh .. to im najviac ublizuje..
aleba odrazu chces riesit nehody.. a kde si bol ked ozraty danko usiel z nehody????? hmm
co ty si za cloveka.. mater je na teba hrda urcite
odpoved nikde... hmm . slabota junacik .. neboj ja sa ti nesmejem .. nie kazdy ma kapacitu
ale sak napis . nech viem .. :)))))) skus to . si urcite inteligentny clovek
ficina sisi len ty tak spojil .. ale som rad ze ta to obtazuje
mna nezaujima ze to blokuje ukrajina . ty mudrujes ze ficina to zabezpeci ... tak chcem vediet ako .. kedze cez ukrajinu to nejde. to vieme lebo tam je moc prijemne teraz .. koli komunistom
ako to podla teba zabezpeci .. ??? hm povedz ,.. nech vieme vsetci .. bude ho dovazat letecky? lodou alebo ako??? hmm . povedz nam hlupakom .. aby sme nepomrzli
ficina da za hodinu 1000 klikov a ty si co dokazal
:) tak napis jedinu vec ktora sa splnila odkedy komunisti strasia ludi .. napis ktora vec sa splnila...
Odporúčame