nasi dezolati su taki fajn ludia... nacizmus im vadi len ked sa im to hodi .. progresivizmus im vadi pritom cely svet je o progresii .))))))))))))) neznasaju ochranu prirody neznasaju demokraciu . proste od prirody vsetko neznasaju
nasi dezolati su taki fajn ludia... nacizmus im vadi len ked sa im to hodi .. progresivizmus im vadi pritom cely svet je o progresii .))))))))))))) neznasaju ochranu prirody neznasaju demokraciu . proste od prirody vsetko neznasaju
telegram je taka uzastna platforma kde su vsetci rusofilny uchylaci . a teraz uz aj nackovia hehehe ...
preco nieje aj dotacia na obnovu bytov..
on je len trol.. stale dokola a ma viac nickov.. ale treba stale davat argumen a vyvracat jeho klamstva lebo on stale dokola pise to iste ..
stekas stale odveci .. trolko ... cim dalej tym viac vidim vtebe hlupaka..
len zaplatili sme ju vsetci ... mal ju spravit a potom si ju dat zaplatit od ludi pre ktorych ju robil .. by ma zaujimalo kolko ludi by mu poslalo peniaze za jeho vytvor
viete ako hovori stare prislovie ked nieje nieco pokazene tak to neopravuj... a slovaci za to este zaplatia 50 000€ taketo veci sa robia inak ... saso ak chcel menit hymnu mal to spravit a potom ponuknut a ludia nech rozhodnu . ale nie ze daju mu to spravit a ked to bude onicom tak peniazky ma.. cize to je ako liat vodu do deraveho vedra.. klasika na slovensku
kolko mas nickou otvorenych naratal som aspon 3 .)))))
uz si v robote trolko ... posahanec si tu jednoznacne ty dokazujes to kazdym prispevkom
chod za ficom tem mu daval dotacie... a sibnuty sukaj dal test basne jeho predla na pass hehehhe .. boze vy ste hlupaci .... matovic je slaby odvar oproti tejto vlade.
a ked je to idiot a posahanec je to ok sak on zmeni hymnu . ked toto niekto robi mal by byt na urovni a nie hulvat ako cela tato vlada... to matovic je slaby odvar . ten aspon pomahal ludom..
tie dotacia mu daval hlavne fico ty jojo ... otazka je co je z hymnou.. doteraz si ani nevedel jej slova a odrazu ju treba menit???? a co keby teraz skusisli zmenit vlajku .. napriklad za tu ktoru pre slovensko pripravil Stefanik ... to je hodnejsie ako tento nevychovany saso
vsetci su hlupaci ... len on dostal 50 000e na absolutne nepotrebnu vec... to je ako keby si ty mne dal 50 000 e ze ked nasnezi sneh aby som ho odhrnul ale ty vies ze aj tak sa do hodiny roztopi.... a ludia ako ty este toto aj obhajuju ale ked si mal dodrziavat nejake pravidla si stekal ako keby ta rezali
zaujimave ze dezolatom nevadi ze 50 000E z nasich dani davame takemuto cloveku ... kde ze vraj orchester ktory to snim robil nedostal nic. takze tento pan .. 50 000 do vracka .... dakujeme pekne tato vlada je ta najlepsie.... dufam ze vydria dlho a rychlo nas dostanu na rusku uroven ... (ironia)
presne tak .. mas praudu ... dufam ze budes niekedy potrebovat mimovladky.... nech sa potom o teba stara stat potom pochopis ty trol spro sty
naco ti to je ... je to aj teraz a obchadzaju to . vid nas klamarsky prezident... kampan si robil aj ked to uz bolo zakazane ... kym nebude zakon ktory bude postihovat firmy ktore robia politicku reklamu . tak sa to bude stale obchadzat
nooo uz si videl ze by sam na seba uplietok bic??? este stale sa tesi ako sa moze vysmievat ludom za tu nehodu ktoru spravil naslopany
tato vladna banda narobi take skody ze to uz nikdo neda nikdy naporiadok ... dakujeme dezolatom ze toto volili .. bohuzial alebo chvalabohu aj ony musia zit v tejto krajine kde zlodeji milionov dostanu podmienku ....
to je sloboda... ide sa dalej ...
vies kde taka ekonomika smeruje???? to je ten problem ze nevies
Odporúčame