ano cital som to .. ja som reagoval na jeho hlupy prispevok o zlej demokracii a kapitalizme tak ked si nevies dve veci spojit tak kto je tu za hlupaka ja to asi nebudem ze
ano cital som to .. ja som reagoval na jeho hlupy prispevok o zlej demokracii a kapitalizme tak ked si nevies dve veci spojit tak kto je tu za hlupaka ja to asi nebudem ze
slupy narod slovensky dostane nove dane od noveho roku a kali nakupuje ako keby bolo penazi ako maku .. a nasi dezole len kukaju ako telce na nove vrata
naco su nam dalsie stihacky????? tento klamar a podvodnik na v case setrenia este viac zadlzuje
ty o com trepes zase komunista..... ved aj za komunizmu ked sizasahoval do noveho produktu zaruka nebola... mas demokraciu takze ak sa rozhodnes nedodrzat zaruku je to tvoja volba.. co si ty za hlupaka?
komunistovi sa este nestalo ze by neprevratil realitu hehehe
no je nacase aby si zacal cestovat po svete a mohol by si zacat v rusku .. skus si prejst tu krajinu
pochybujem ze to pochopia
my sa bat nemusime.. rusov si sem sami zavolame... fico bude vladnut do smrti .. a budeme sa tesit blahobytu najvyspelesieho statu v europe hehehhehehe .)))) dezolati prvy poutekaju na zapad ...
trolko keby aspon nie lepsie pisete ale stale hadzat vinu na ineho a klamat to je uz ani nie smiesne len smutne ze na viac nemate
kedy sa splnilo nieco co fico povedal , nasluboval alebo cim strasil ludi ??? nikdy... je to jeden velky klamar.. uz mal davno byt odpisany ale na lovensku je stale vela dezolatov a preto moze vladnut
si ako fico ... klames klames klames .. pele je na tebe hrdy... on ma rad klamarov..
ale kde je vas plac pre mier?? snad by ste mali ist kricat na namestia ze nechcete vojnu ze chcete aby rusi zlozili zbrane a cakali co este ukrajina urobi ... niee? tak by to malo b&t to je vas slovnik toto ... to mam od vas rusofilov
ja verim ze nasi frustrati teraz budu tlacit na rusov aby neodpovedali na tieto utoky aby neeskalovali vojnu . preda chceme mier
to sa tak dobre cita .. slava ukrajine.. zelam co najviac zasiahnutych cielov infrastruktury..... ruschcel aby europa zamrzla tak snad si to vyskusaju
ake jednanie??? staci ze rus ide domov.. ze rusacik pakujte sa a mier je hned zajtra... prasata ruske
priprav sa ze pol bytu budes musiet dat silnejsiemu susedovy.. ale stym suhlasime
zmrazenie vojny je len predlzovanie vojny a poskytnutie casu na dalsiu vojnu .. to sa nesmie dovolit rus musi byt vyhnany a na ruskej hranici musi europa postavit obrovsku naraznikovu hranicu ..samozrejme aj na bieloruskej hranici a aj madarskej ..
takze cecenci severokoreijci v rusku a bricks na strane ruska je ok .))))) jaaj rusacikovia pojdete domov do ruska zrusime vam viza a spakujete sa z europy
este si zabudol na caputovu na sorosa na 5G siet na covid na simecku na lgbti ... taks it to oprav
Odporúčame