takze kym matovic mal deficit 4mil . tato neschopna vlada ma za rok uz 7 mil :))))))))))))) gratulujem :))))
takze kym matovic mal deficit 4mil . tato neschopna vlada ma za rok uz 7 mil :))))))))))))) gratulujem :))))
pinochio .. prezident vsetkych . ludi smeru :)))
estok chce niekoho sudit za podporu akoze strelby na fica... najskor treba dokazat ze k nejakej strelbe doslo
ten fico co plakal na chate a hovoril o tom aka strasna choroba je ten covid?
skus studovat
fico ty trupo .. ty nevies ani len krajinu riadit nie nejaku pandemiu
mas rpavdu zadarmo lebo zisk si bude chciet ukranut kalinak a spol
polepetko .. myslel si rusko
ako budeme profitovat z ukrajiny???? ako toto moze tato vlada povedat... ze sa nehanbia .. a spytam sa kmeca .. naozaj si mysli ze nam da niekto satavat dialnice ked si nevieme postavit 500km dialnice mna slovesnku.!!((())))))))
matovic lepsie hospodaril ako tento zlodej .. skus googlit aky deficit mal matovic a aky ma fico za jeden rok vladnutia
v kratkosti .. referendum fica stalo tento stat 7 000 000€... aby si vedel .. a ktorych pustil . taky odsudeny kovacik beha po slobode.. a taky stihani ludia ako vyboh maju zrusene stihanie pre premlcanost.. :))) to len co si tak matne pamatam ..
nemala by ostupit vlada... kde je holiak lovec medvedov
odkady mame novu vladu to ide vsetko ako tak lepsie :))))))))))))))))))))))))))) bolo treba minut miliony na referendum .a aj predcasne volby len aby sme postili nasich ludi z basy.. a krajina kaslat na nu
nebojte sa posledny rok ked budu chciet zase vyhrat volby budu aj socialne balicky aj dochodky.. :)) len pracujuci zase nic.. takze sa vyzbierame teraz zase na ich volebnu kampan
rusi na to nic pretoze izrael sa nebude snimi hrat ten zautoci aj na rusov.
fotky moze pridavat aj v jaguary za pasom
ked ukazu dokazi ze slo oatentat potom moze niekoho sudit..
gasparova tvar hovorila za vsetko ked mu tam matovic vykrical ako znicil policii .. chudacik gaséparko sa ani nevedel ako sa ma tvarit. .. jedine gasparko co vedel bolo to ze matovic mal pravdu
to je tak ked nic nevies a pises. :)))) pozri si dokument.. alebo aspon nech ti niekto o tom povie.. ked sam si neni schopny rozmyslat
ty si to vyriesil ... teba je tu skoda...
Odporúčame