ty ani nevies preco tam menujes nasu najlepsiu prezidentku ... je cudne ze klamari ako fico a pele ti vobec nevadia. preto nas predbehli aj rumuni
ty ani nevies preco tam menujes nasu najlepsiu prezidentku ... je cudne ze klamari ako fico a pele ti vobec nevadia. preto nas predbehli aj rumuni
ako nas mohli porazit ked slovaci su najmudrejsi a najlepsi a vsetko vedia a nad nich nieje???
sportovat pri pase mozes . on si vybral iny sport
mas deti ?? sportuju????? su lepsie ako ostatni???? alebo hraju lebo si podnikatel .. a vytlacaju tvoje mantave deti .. tie deti ktore su lepsie?
aha a z coho bude zit sportovec?
toi su take prazdne reci . ak ho tam zavolaju do repre tak sa tvoje slova vyvratia.. a budes pozerat co sa stalo
nieje sa co cudovat na slovensku stale zijeme v tvrdom komunizme kde sa uspech nevyplaca.. je to v kazdom sporte kto sa trochu tomu venuje presne vie ako to je a dobre sa rozhodli ak ta doma nechcu chod tam kde ta chcu.. a dokaz im ze spravili chybu
nech sa tam cim skor odstahujes...
cudne prirovnanie. ked ty fandis rusom .. :)))
zak mozes dat sankcie.. kto ti brani .. moznes dokonca zakazat izraelu aby sa zucastnoval na vsetkych tvojich turnajoch sportovych aj nesportovych
mozno by mal hizbalah pochopit jednu vec... izrael je nieco horsie ako ich svata vojna.. cim viac budu utocit na izrael tym viac bude utocit izrael .. a vieme co je zac mosad.. ale neviem co su zac ti o ktorych nic nevieme hehehe
kamarat tak tito tu vladu z 2020-2023 davno prestali .. asiu mas slepotu a hluchotu
nezabudol pretoze ho potrebuju rovnako ako potrebuje on ich .. su na seba naviazani a oni nepolozia vladu . pretoze koryto je prednejsie
ale oni nechcu setrit... jedine ide o to aby mohli viac kradnut ved to je uz aj dokazane podla statistik ze kazda ficova vlada znicila slovensku ekonomiku
najhorisa vlada ako sme kedy mali
ako nahlasom precital ze o klamarovi prezidentovi tak tento kwiz ani nebudem citat. hehe ,.,. to nieje moj prezident
ty si myslis ze tito co ti to tu strkaju pod nos pod zamienkou narodneho su narodovci?? hahah . si hlupejsi ako som si myslel .. byt nerodny neznamena ze nosis vlajosku a stekas ... na to treba mat hrdost . ale to ty nevies co znamena
:)))) tebe tazko vsvetlovat ze mame zavazky a zmluvy ze .. hmm . ty by si chcel zapadnu slobodu z cenami vychodu a bez ziadne zodpovednoati za svoje ciny. a este by si chcel keby je vojna aby ta branil niekto iny. take ficoidne
takze minula vlada matovica bola najlepsie pretoze smeracky ficinovia kvicali neustale. to je znak ze lepsiu vladu sme doteraz nemali ... podla tvojej logiky
nikto si neuvedomuje ze tieto vrtochy tejto vlady musime platit
Odporúčame