slovaci su zase najmudrejsi ... ze taraba... :))))))))))))))))))))))))) katzdy vidi ze je to lepsie ze plast sa uz len tak nepovaluje hoci kde... ale taraba to vymyslel este lepsie .. preberie to stat. a vsetko bude fungovat ako ked sa o to staraju politici . teda ich firmy.. budu brat dotacie.. a bude spokojnost .. preco do dnes nieje myto statne? pan taraba chodte za razom, a vysvetlite mu to


