kedy uz ludia uvidia co tato vlada robi .. nech napisu jednu vec ktora za rok bola touto vladou spravena v prospech bezneho cloveka..
kedy uz ludia uvidia co tato vlada robi .. nech napisu jednu vec ktora za rok bola touto vladou spravena v prospech bezneho cloveka..
.)))) vyhral si .. hadat sa svami nema zmysel .. vy ste si ho zazili vy viete
ja ju nemusism citat.. staci trosinku rozmyslat a pamatat a pocuvat starsich .. nemlaskaj .. to co je tam napisane je pravda a ty to dobre vies.
slovaci maju tolko komunistov ze keby dnes mali tito ludia zit podla tych pravidiel tak by skakali na namestiach ako sialeni... stalo im nakazat nosit ruska . to bol cirkus
ano??? tak ty mas ine pozorovacie schopnosti .. ocividne si expert .. ked je to ten rozdiel ktory ty vidis
ale ten stat rozkradli komunisti .. kto asi vladol po 89 vsetko byvali komunisti ktori mali sediet v base... nie vo vlade.. weiss . suster carnogursky to su vsetko komunisti .. a mafian meciar
spytaj sa starych ludi ako vznikalo rolnicke druzstva. potom tu pis nieco ..
a na zapade lozili po stroémoch.. ze ano . len komunisti budovali ... kym rakusku mali dialnice u nas nie . nemci byvali jaskyniach ze ano ... ty komunista..
klames na vysoku skolu si sa dostal ako nekomunista a kto ti to podpisal ..??? kadrovy posudok si mal aky?
som zvedavy ako budu 21 august oslavovat nasi komunisti ... aky prihovor da fico . blaha blanar ci danko .. a co na to nasi dezole
a 1989 si sa z toho sna prebral ... ked si siel do rakuska zistil si ze sme za opicami .. ty skolstvo
a ty mas volebne pravo
ty vobec nevies co sa tu dialo za komunistov ako ta klamali stale .. len aby si bol ticho a posluchal ... ale dnes by si uz mohol vediet ze ta klamamli alebo si prote hlupak
kde je ten nas klamarsky prezident .. kde je danko kde je fico . to bolo reci pred volbami ... ako to ze dezole nekricia ze ste nam slubili .. jaaaj hanbia sa za to koho volili ... fico zase len vytrel slovakom zrak .. a slovaci ako ovce vollia. treleneho .. ( psychicky ) pretoze realne nikto nevidel ze by bol streleny aj fyzicky... nieje ziaden dokaz ,... na fica budeme spominat ako na 20 rokov premrhaneho casu slovenskeho statu ..
a to je ten problem .. teba asi nemal kto kolisat.. ked toto napises. ok ....
lukasko nech to nejako podlozi napriklad za aku cenu vie on zohnat municiu . takych tu mame aj my. taraba . dolinkova fico blaha blanar vsetko vedeli a vsetko slubili dosli volby a den po volbach na vsetko zabudli co slubili teda nie na vsetko .. svojich ludi o tych sa staraju a slovaci hlupy narod len ticho pozera ak si robia co chcu
pan supler... mozno si treba pospajat nejake suvislosti ... ameircanom mohli zakazat kto chcel co chcel... nic na tom nieje.. ale rus je v inekj pozicii.. ze ano .. rus napadne suseda .. europa ma s rusom zle skusenosti vid 1956 madarsko ci 1968 ceskoslovensko ... ak pan supler nepochopil spojitosti nemal by sa vyjadrovat k nicomu ...
pretoze jemu nejde o to aby to bolo lepsie.. len aby z toho mal prachy.. ked stat nevie fungovat ako firma a to veru nevie nech je pri moci hoci kto .. tak sa pani uchyluju ku korupcii .. a na tejto vlade je to najlepsie vidiet
MALA UJST AKO DANKO to bude narodny sport
Odporúčame