nie . takto zneuzivaju system zlocinci a podporovatelia zlocineckeho rezimu .. ako ficina. a jeho kumpani ..
nie . takto zneuzivaju system zlocinci a podporovatelia zlocineckeho rezimu .. ako ficina. a jeho kumpani ..
Po absolutóriu začínal u výsadkového vojska.[2] V 90. rokoch pracoval v armádnej spravodajskej službe Vojenskom spravodajstve. V januári 1993 sa vyznamenal v mierových misiách UNPROFORu. Jeho jednotka bola vyslaná, aby zachránila odrezaných francúzskych vojakov, ktorí boli vo vojnovej zóne medzi Srbmi a Chorvátmi. Vďaka tejto akcii si Petr Pavel získal rešpekt a uznanie aj vo Francúzsku. V rokoch 2002 – 2007 bol postupne veliteľom špecializovaných síl, zástupcom veliteľa spoločných síl a zástupcom riaditeľa sekcie ministerstva obrany.
Po absolvovaní Vojenského gymnázia Jána Žižku z Trocnova v Opave pokračoval v štúdiu na Vysokej vojenskej škole pozemného vojska vo Vyškove, ktorú ukončil v roku 1983. Následne sa v rokoch 1988 až 1991 vzdelával na Vojenskej akadémii Antonína Zápotockého v Brne a potom aj na študijných pobytoch na štábnej škole v Camberley, na Kráľovskej akadémii obranných štúdií a na King’s College London, kde vyštudoval medzinárodné vzťahy.[1]
Arm. gen. v.v. Ing. Petr Pavel, M.A. (* 1. november 1961, Planá) je v poradí 4. prezident Česka, vojak a generál Armády Českej republiky vo výslužbe. Pred zvolením do úradu prezidenta pôsobil medzi rokmi 2015 až 2018 ako predseda vojenského výboru Organizácie Severoatlantickej zmluvy (ako prvý predseda z krajín bývalej Varšavskej zmluvy) a medzi rokmi 2012 až 2015 ako náčelník Generálneho štábu Armády Českej republiky – najvyšší vojenský predstaviteľ Armády Českej republiky.
nastuduj si jeho zivotopis ty rusky potkan .. a porovnaj ho s ficinovym . alebo gasparovicovim alebo dalsim komunistom susterom
usatej .. stale place. pre hokej nespravil nic a bude vykrikovat a zit z tej trosku kariery ktoru mal .. a ked bol trener tak to ako nadava a hresi bolo pocut aj domov..
nic sa ty nebol ruske prasa ustupi .. uvidis a ty pojdes napest do ruska potkan
nova vlada musi prijat zasadne rozhodnutie.. zakon ktory zakaze byvalim kounistom fungovat v riadiacich strukturach statu . zakaz popagovat komunisticky rezim .. a vyhnat kazdeho ruskeho agenta
vsetci to vedia len tupe dezolatske hlavy nie
ty idiot nezabudaj ze slovesnko bolo uhorsku .. a ked sme uz pri tom ty fasisticke prasa.. rusi nikdy nezili na ukrajine.. ale boli tam prestahovany po hladomore ktory riadila moskva .. ty prasa ruske
aha takze nieje ale to ze neexistuje zladna dohoda o nerozsirovani nato na vychod to vies tiez ale ohanas sa tym ty rusky potkan
a kto preboha este veril na to ze rusky pes chce mier. su to svine. fasisticke treba ich vyhnat europa uz mala dat davno take zbrane ukrajine ktore budu boéliet ruskeho psa
bude to celkom pravdepodobne trolko ..
tento klamar pride vzdy s niecim .. ale poviem vam co sa bude diat pojdeme kupovat novy vladny special . uz sa tesim kolko to bude stat
staci ked ty pojdes povedsat putinovi nech pada domov. bolsevicky fasista
a doteraz co robil? varil kavu? chrapun ..
hanba tejto vlade. uz 2 roky nicia aj tak nekvalitne zakony len aby nesli sediet. namiesto toho aby zlepsovali zivoty narodu este viac ten zivot stazuju ... 15 rokov ficiny je uz az moc.. ten blazon patri do basy
napiste mi kedy ficina hovoril pravdu .. aspon raz
nevykrikoval ficina nieco take ze preco by mal vladnut stale aby nedochadzalo k ruseniam stavib hmm cudujme sa svete co sa deje. zrusili stavbu heheh . fiucina potkan zlodejsky
:) boze trolko . tupy si alebo zle plateny?
Odporúčame