presne tak pan huliak nie su to nahoda . su to vysledky prace smeru a jeho vlad.. vlaky zadara.. ziadna modernizacia.. toto je vysledok .. nie nahoda
presne tak pan huliak nie su to nahoda . su to vysledky prace smeru a jeho vlad.. vlaky zadara.. ziadna modernizacia.. toto je vysledok .. nie nahoda
ako to overis? musis len to co je vydokladovatelne.. :)))) a preto akoze napadli ministartvo hzackeri . kedze sakova zhromazdila prijmy vsetkych ludi na slovensku .. :))) maju nastartovat ekonomiku a nie davat energo pomoc co je 5-10 euro ..
saskaren pokracuje.. trvalo 15 rokov aby ludia videli aky neschopny je ficina.. nikdy nevedel vladnut len dnes sa to ukazuje
zase od veci pot kan ..
ja sa pytam ake zmluvy mala ukrajina ty pot kan ..
tam je taka korupcia ze to co ma ist na opravy sa ukradne. a opravuju tak aby sa nepovedalo .. ako u nas sa kupuju pozemky ktore stoja 5 000 000 za 17 000 000 to je take komunisticke kradnutie
hmm no smutne ze zahucali ale co vlastne nieje to smutne.. kto serie burku zerie vychricu .. tak karma je zdarma
ja ju podporujem.. nikdy nebudem podporovat ruskeho vraha
ty ruske prasa.. studuj trochu aby si zo seba nerobil totalneho debila
Sovietska invázia do Afganistanu bola ozbrojená intervencia Sovietskeho zväzu v Afganistane na pomoc komunistickej Ľudovo demokratickej strane Afganistanu v boji proti mudžáhidom. Prebiehala od 25. decembra 1979 do 15. februára 1989, keď sa sovietske vojská po neúspechoch v boji proti mudžáhidom stiahli z krajiny. Bojové operácie viedla najmä sovietska 40. armáda. V priebehu 9 rokov bojov utrpela sovietska strana pomerne vysoké straty. Zabitých bolo okolo 13 000 vojakov a ďalších viac ako tisíc zomrelo na choroby alebo pri nehodách. Počet obetí na afganskej strane je však odhadovaný[1] na stonásobok – zomrelo približne 1,25 milióna[1] ľudí vrátane civilistov (vrátane 75 000 až 90 000 mudžáhidov).
studuj ty ruske prasa vsade vas nenavidia
27. apríla 1978 sa po komunistickom prevrate stal predsedom novej vlády krajiny Núr Muhammad Tarákí, vodca politického krídla Chalk Ľudovej demokratickej strany Afganistanu. Prevrat skončil nepopulárnu a neúspešnú vládu Muhammada Daúda. Voľba Tarákího bola politicky prijateľnou aj pre Kremeľ.
Tarákího komunistická vláda postupne strácala oporu obyvateľstva. Jednak pre prenasledovanie opozície a tiež pre zavedenie série sociálnych a ekonomických komunistických reforiem, ktoré boli v rozpore s náboženskými a kultúrnymi normami konzervatívneho obyvateľstva tejto moslimskej krajiny. Časom vyhlásilo viacero moslimských vodcov v krajine nastupujúcemu komunizmu v krajine vojnu. Od augusta 1978 musel Tarákího režim čeliť otvorenému odporu, ktorý sťažoval fakt, že na stranu rebelov sa pridali aj niektoré armádne jednotky.[2
Sovietska invázia do Afganistanu bola ozbrojená intervencia Sovietskeho zväzu v Afganistane na pomoc komunistickej Ľudovo demokratickej strane Afganistanu v boji proti mudžáhidom. Prebiehala od 25. decembra 1979 do 15. februára 1989, keď sa sovietske vojská po neúspechoch v boji proti mudžáhidom stiahli z krajiny. Bojové operácie viedla najmä sovietska 40. armáda. V priebehu 9 rokov bojov utrpela sovietska strana pomerne vysoké straty. Zabitých bolo okolo 13 000 vojakov a ďalších viac ako tisíc zomrelo na choroby alebo pri nehodách. Počet obetí na afganskej strane je však odhadovaný[1] na stonásobok – zomrelo približne 1,25 milióna[1] ľudí vrátane civilistov (vrátane 75 000 až 90 000 mudžáhidov).
nestekaj patkan .. ty zmluva.. napis ake mala zmluvy ukrajina. cakam
hmm neplac hlupacik .. rusom osraty. chudacik
ake dohody . ake zavazky. ake zvazky?
oslobodili co ???? waaaw ty si pekne pokruteny
nezabudam .. a preto treba ukrjainu podporovat ako sa da. aby sa im nestalo to co nam . pretoze vsetci sa bali vojny ktora nakoniec bola a trvala 6 rokov.. keby svet v tej dobe zakroci tak vojna nieje.. takze som rad ze to plne chapes preco teraz nemozeme odovzdat ruskemu psovi ukrajinu ..
lovaci zabudli na 1968 rok ... na 130 zavrazdenych a viac ako 400 zranenych ludi .. toto je mier z vychodu .. uz 60 rokov komunisticke svine nicia tuto krajinu .. a dokazali to ze ludia este tlieskaju tymto prasatam ... dnes vidime co robi vlada vsetky uinstitucia ci zakony ktore maju chranit nas beznych ludi a nas statny majetok . menia alebo rusia... preco to robia????? pretoze su to svine komunisticke a jedine o co im ide je rozkradnut co sa da
chod ty bojovat rusky pes
Odporúčame