+++++++++++++++++++++ prispevok dna !!!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++ prispevok dna !!!!!!!!!!
Dialnicna znamka o 50% drahsia ? Tak toto si nedovolil ani Miklos a ten nastupil po megazlodejovi a devastatorovi Meciarovi.
To ano, za 1 korunu si sprivatizovat Slovnaft, VSZ ci Duslo to je ozaj ,,velke" !
A teraz> Ty s Matovicovymi nazormi suhlasis, alebo nie ?
Pane Boze a Ty mas volebne pravo ? Alebo pises z Cajly ?
Ficoouca, vies ze z parlamentu sa neodvolava ?
Najvacsia osobnost Sk je Vasil Bilak !
A Ficiak pojde s nakupnym kosikom aj do Rakuska ?
DAVAM BOLSEVIKOVI ROK !
a , to ma nepadlo, asi zerie konzervy.
A Fico je konzervativec ? A aky ?
Kolko je do Ciech ?
Ani nehovor, 12 rokov tejto ,,demokratickej" vlady pocas ktorej nas predbehli vsetci okolo od Polska po Rumunsko tej ,,vacsine " asi nestacilo......teraz sa nevzdelana Horno-dolna krcmova Slovac preberie
Ved 13 rokov kradli jak divi bolsevici !
,,libtardi ", co to je sudruh ? Neaky novy V.I. Lenin ?
Neschopni diletanti a hlupaci v tejto vlade nevedia dobre vladnut, tak spravia tu najjednoduchsiu a najprimitivejsiu vec - zdvihnu dane a ceny pre ludi !!!
A chcu to zakryt divadielkom o neakom Simeckovi !!!
Protislovenska SMERacko-SNSacka zberba !!!
Ficoouce, drzte si klobuky, ideme z kopca !
Ficoouce, pripravte si budilare !
Borovicka pojde hore !
A zarobia v Rakusku, HUN a Polsku. Uz teraz sa tesia, i ked tu zdrazie benzin.
Odporúčame