Ruski nacizmus a militarizmus - nastupca Hitlerovho nacizmu v Europe.
Ruski nacizmus a militarizmus - nastupca Hitlerovho nacizmu v Europe.
Kremel ovladaju cerveni nacisti a vojnovi stvaci, siriaci agresie a vojny proti svojim susedom.
premena Putinovskeho neobolsevickeho Ruska na fasisticke:
Putinove kroky su ovplyvnené ideológiou, ktorú hlása jeho byvaly poradca Alexandr Dugin, obhajca tzv. euroázijského hnutia, ktoré nezaraďuje Rusko ani do Európy ani do Ázie, preto je nevyhnutné spätne získať všetky stratené územia bývalého ZSSR. Paralela s Ukrajinou je evidentná.
Dugin v 90-tich rokoch v Rusku založil Národnú boľševickú stranu. Neskôr zo strany odišiel.
Duginova ideológia a jej základ je však postavený na idei konzervatívnej revolúcie, ruskom nacionalizme, militarizme, tradicionalizme, antiliberalizme, antiamerikanizme v zmiešaní s marxizmom a s vplyvmi ďalších smerov. Duginovi sa okrem toho nepáči súčasný svet a cíti nostalgiu za „starými časmi“. Ruský ľud v jeho ponímaní vedie vojnu so všetkými a tento boj má podľa Dugina dokonca metafyzický a mystický rozmer.
Dugin odvodzuje svoj svetonázor od nemeckého filozofa Martina Heideggera, ktorý sa pridal k nacistom a viedol pre nich univerzitu v Heidelbergu.
Ruski militaristi si nedaju pokoj kym nebudu porazeni, budu napadat , okupovat a kolonizovat svojich susedov. Maju to v bolsevickej krvi sposobene dlhorocnou komunistickou degeneraciou mozgov jednoduchych muzikov.
Aj Slovensko by najradsej opat napadli a skolonizovali zavedenim bolsevickej totality.
Srbsko ma platit reparacie Chorvatsku a Bosne a Slovinsku ? No konecne !
Komunistickou ideologiou zdegenerovane a sfasizovane Rusko = mor Europy ! Navrat do cias barbarov !
Bolsevik, KGBak a vojnovy zlocinec Putin, riesenie je jednoduche, odpraste z uzemia suverennej Ukrajiny kde Vas nik nevolal a nik Vas tam nechce ( ako ostatne vo vsetkych statoch Europy) a nemate tam co hladat a problem je vyrieseny a nastane opat mier !
premena Putinovskeho neobolsevickeho Ruska na fasisticke:
Putinove kroky su ovplyvnené ideológiou, ktorú hlása jeho byvaly poradca Alexandr Dugin, obhajca tzv. euroázijského hnutia, ktoré nezaraďuje Rusko ani do Európy ani do Ázie, preto je nevyhnutné spätne získať všetky stratené územia bývalého ZSSR. Paralela s Ukrajinou je evidentná.
Dugin v 90-tich rokoch v Rusku založil Národnú boľševickú stranu. Neskôr zo strany odišiel.
Duginova ideológia a jej základ je však postavený na idei konzervatívnej revolúcie, ruskom nacionalizme, militarizme, tradicionalizme, antiliberalizme, antiamerikanizme v zmiešaní s marxizmom a s vplyvmi ďalších smerov. Duginovi sa okrem toho nepáči súčasný svet a cíti nostalgiu za „starými časmi“. Ruský ľud v jeho ponímaní vedie vojnu so všetkými a tento boj má podľa Dugina dokonca metafyzický a mystický rozmer.
Dugin odvodzuje svoj svetonázor od nemeckého filozofa Martina Heideggera, ktorý sa pridal k nacistom a viedol pre nich univerzitu v Heidelbergu.
Ruska cizma znamena totalitu, zaostalost, biedu a chudobu !
Nikdy viac !!!
Sloboda a obrana pred Ruskymi cervenymi fasistami a okupantami nieco stoji !
Ale Ruska okupacia a komunisticka devastacia Rusackou totalitou stoji 100x viac !!!
V Hornej -Dolnej mate krcmu otvorenu nonstop ? Zakratko Vam Vas oblubeny sudruh Fico z TO zdrazie borovicku.....tak si nadslopte, lebo potom budu suchoty.....
Este vacsi komunisticki tupci su Ti, co toto komunisticke prasa preferuju a volia, napr. ako lovebites HDZ
BOLSEVIK z Topolcan >
https://domov.sme.sk/c/7070789/fico-v-prihla
Ručitelia Fica z KSČ:
„Ako ročníkový učiteľ poznám s. Fica ako veľmi dobrého študenta, organizátora, seriózneho a najmä politike našej strany oddaného a presvedčeného súdruha. Aj ako kandidát KSČ si splnil svoje povinnosti. Bude dobrým členom strany. Jeho prijatie odporúčam za prácu v SZM a najmä medzi spolužiakmi.“
„Aktívne pracoval v SZM, dosahoval výborné študijné výsledky, usiloval sa o svoj ďalší ideovo-politický rast. Konal v duchu politiky KSČ.“
Fico ako oddany sudruh konal v duchu zachovania komunistickej TOTALITY na SK.
Tu ho mate, bolsevika Fica, vstupil do zlocineckej KSC v aprili 1986 za ery komunistickeho vlastizradcu Vasila Bilaka, ktory v auguste 1968 vital spinavych Ruskych okupantov.
Co to je za tupca, k bolsevikom vstupil este ako student ! Zdegenerovany komous !
Bolsevik, a Putin KGBak v cele dnesneho komunistickeho Ruska je co ? Vymysel alebo skutocnost, KGBak v cele fasistickeho Ruska !!!!
Po kolkych rokoch, sudruh ??? Bolsevik Fico vstupil do KSC za Bilaka a tiez vital este v roku 1986 Ruskych okupantov a teraz je premier Slovenska, tak o com tu pises, obhajca komousou, Bilakov klon !!!
Stara primitivna komunizmom zdegenerovana sebranka co vitala spinavych Ruskych okupantov v roku 1968 a potom parazitovala v STBackych funkciach.
V Hornej-Dolnej Vam sedlakom prsi borovicka ?
Treba im to vysvetlit Perschingami a podobnym vysvetlovanim, Ruski fasisti rozumeju iba hrubej sile, zberba priitivna barbarska, zdegenerovana komunistickou ideologiou !
Spinavi Ruski imperialisti a vrahovia zien a deti vzdy viedli spinave agresivne vyboje a vojny proti krestanskej civilizovanej Europe, ktoru drancovali a devastovali zdegenerovanou komunistickou totalitou..
Bolsevik, KGBak a vojnovy zlocinec Putin a jeho komunistickou ideologiou zdegenerovani muzici, riesenie je jednoduche, odpraste z uzemia suverennej Ukrajiny kde Vas nik nevolal a nik Vas tam nechce ( ako ostatne vo vsetkych statoch Europy) a nemate tam co hladat a problem je vyrieseny a nastane opat mier !
Odporúčame