Česko-slovenskú vládu, zriadenú 14. októbra 1918 s predsedom T. G. Masarykom uznali už:
15. októbra Francúzsko,
23. októbra Spojené kráľovstvo a Srbsko,
24. októbra Taliansko,
12. novembra Spojené štáty americké a
Bolsevicke Rusko, uhlavny nepriatel Slovakov a Čechov, v tom case Sovietske Rusko, neskor v roku 1922 premenovane na ZSSR 10 rokov Česko-Slovensko neuznavali, uznali ho az v roku 1928, ale Madarsko od roku 1918 uznavali !!!
Slovaci stoja jednoznacne za Velkou Britaniou, proti imperialistickemu Rusku, nasmu spinavemu 22 rocnemu okupantovi a vyzieracovi !!


