Tu ho mas, bolsevika, vstupil do zlocineckej KSC v aprili 1986 za ery komunistickeho vlastizradcu Vasila Bilaka.
Tu ho mas, bolsevika, vstupil do zlocineckej KSC v aprili 1986 za ery komunistickeho vlastizradcu Vasila Bilaka.
To su iba primitivnosti, hlavne ze tam nekvaka a nepropaguje komunisticke totalitne praktiky stary bolsevik Fico, Bilakov stupenec a obdivovatel.
Som zvedavy, ako si dnes stary bolsevik Fico, Bilakov stupenec dnesne pripomenie vyrocie spinavej bolsevicko-fasistickej okupacie Slovenska Ruskymi bolsevikmi a zavedenie tvrdej 22 rocnej komunistickej totality !
https://domov.sme.sk/c/7070789/fico-v-prihla
Tu ho mas BOLSEVIKA z Topolcan >
Ručitelia z KSČ:
„Ako ročníkový učiteľ poznám s. Fica ako veľmi dobrého študenta, organizátora, seriózneho a najmä politike našej strany oddaného a presvedčeného súdruha. Aj ako kandidát KSČ si splnil svoje povinnosti. Bude dobrým členom strany. Jeho prijatie odporúčam za prácu v SZM a najmä medzi spolužiakmi.“
„Aktívne pracoval v SZM, dosahoval výborné študijné výsledky, usiloval sa o svoj ďalší ideovo-politický rast. Konal v duchu politiky KSČ.“
Fico ako oddany sudruh konal v duchu zachovania komunistickej TOTALITY na SK.
Sudruh, dnes vyrocie spinaveho napadnutia Slovenska imperialistickym Ruskom a vyrocie spinavej 22 rocnej okupacie Slovenska Ruskymi cervenymi fasistami a Putinovymi KaGeBakmi !!
V roku 1968 chceli Slovaci a Cesi demokratizaciu totalitneho komunistickeho rezimu, nabozensku slobodu, demokraciu, slobodu cestovania, slobodu nazoru a slobodu kritizovania vladnych predstavitelov a ukoncenie cenzuri.
Prisli vsak Ruski bolsevici na tankoch, aby spinavu komunisticku diktaturu zachovali a upevnili a zacalo spinave prenasledovanie ludi komunistickou STB pod dohladom Rusackej zlocineckej KGB.
Jedneho s tychto starych bolsevikov, co vstupil do zlocineckej KSC za Bilakovej eri ako uvedomely bolsevik si zvolili komunistickou ideologiou zdegenerovane primitivne komunisticke Ficoouce, dalej dementni plochozemci a dalsi sdegenerovani stupenci bolsevikov !!!
...svojho biedneho prizivnickeho zivota.....
Taky bolsevik Fico, komunisticky darmozrac za 60 rokov svojho nepriniesol k HDP SR ani cent, iba pricucnuty na statny cecok = parazit !!
Tu mas sudruh bolsevik >
Fico stary bolsevik co vstupil do zlocineckej KSC v 1986 za vlastizradcu Vasila Bilaka, za 13 rokov jeho mafianskych vlad sa kradlo a korumpovalo a dostal Slovensko na chvost EU (spravil z tigra slimaka) a Simecka mlady clovek, neclen zlocineckej KSC, zatial este navladol, tak nevieme co.
a z toho sa tupe krcmove Ficoouce nazeru )))))))))))))
Tato neschopna vlada bordelu, vlada neschopnych diletantov a tupcov vedie Slovensko do krachu.
Za rok vlady tychto diletantov nespravili pre Slovenska ani male +. Iba bordel a skody vo vsetkych odvetviach.
Sak ho pouc, ked si bol uz tehotny. A s kym ? S Petulom Prdolom ?
Podla Putina a jeho poradcu A. Dugina by v strednej Europe mala vzniknut akasi obdoba novej Ruskej ríše „Eurázia" , kde zahrna staty Slovensko, Cesko, Rakusko, Rumunsko, Srbsko a Madarsko, kde by tieto staty pod vedenim MADARSKOM mali vytvorit akusi obdobu ,,euroázijského hnutia" pod ochranou Ruska. Zrejme vychadza z tisicrocnej Uhorskej rise a z toho, ze Madari su povodom z Azie a preto postavil ako ,,vladcov" nam Slovakom i Cechom Madarov !
A nedavno bola v Ruskych mediach zverejnena mapa, kde polovica Slovenska patri Madarsku.Takze tento Putinov byvaly poradca nas predhadzuje Madarom, preto treba Ukrajincom pomahat bez obmedzenia..
A tento Kremelsky bolsevicky KGB zlocinec ma dnes na sk proruskeho vlastizradcu, ziaka Vasila Bilaka, presvedceneho bolsevika Fica, ktory chce Slovensko zapredat znovu spinavym Ruskym okupantom a Organovym Madarom a nastolit komunisticku totalitu zla !!
A teraz neaky streleny bolsevik , co si ako uvedomely komunista november 89 ani ,,nevsimol" chce zavadzat spat spinavu zlocinecku komunisticku totalitu na Slovensku.
https://domov.sme.sk/c/7070789/fico-v-prihla
Tu ho mas BOLSEVIKA z Topolcan >
Ručitelia z KSČ:
„Ako ročníkový učiteľ poznám s. Fica ako veľmi dobrého študenta, organizátora, seriózneho a najmä politike našej strany oddaného a presvedčeného súdruha. Aj ako kandidát KSČ si splnil svoje povinnosti. Bude dobrým členom strany. Jeho prijatie odporúčam za prácu v SZM a najmä medzi spolužiakmi.“
„Aktívne pracoval v SZM, dosahoval výborné študijné výsledky, usiloval sa o svoj ďalší ideovo-politický rast. Konal v duchu politiky KSČ.“
Fico ako oddany sudruh konal v duchu zachovania komunistickej TOTALITY na SK.
K nepodmienečnému trestu odňatia slobody bolo v Československu pocas komunistickej totality pod kontrolou Ruska a KGB v rokoch 1948-1989 odsúdených 205 486 osôb. Z politických dôvodov v tom časovom období popravili 248 osôb (247 mužov a 1 žena), sú medzi nimi zahrnutí aj dvanásti prominentní komunisti (Slánsky a spol. a O. Závodský).
Mnohí z popravených boli odsúdení za politické "trestné činy" spolu aj s trestnými činmi kriminálnymi. V niektorých prípadoch je hranica medzi týmito dvoma skupinami nerozpoznateľná. Uvedené číslo sa vďaka stále prebiehajúcemu výskumu a spresňovaniu môže ešte o niečo zvýšiť.
Vo väzniciach zomrelo približne 4500 ľudí.
A dnes nam vladnu tito komunisticki zlocinci, ktorych zvolili komunizmom zdegenerovani dezolati SMERomafie a pochych
Sudruhovia, dnes vyrocie spinaveho napadnutia Slovenska imperialistickym Ruskom a vyrocie spinavej 22 rocnej okupacie Slovenska Ruskymi cervenymi fasistami a Putinovymi KaGeBakmi !!
V roku 1968 chceli Slovaci a Cesi demokratizaciu totalitneho komunistickeho rezimu, nabozensku slobodu, demokraciu, slobodu cestovania, slobodu nazoru a slobodu kritizovania vladnych predstavitelov a ukoncenie cenzuri.
Prisli vsak Ruski bolsevici na tankoch, aby spinavu komunisticku diktaturu zachovali a upevnili a zacalo spinave prenasledovanie ludi komunistickou STB pod dohladom Rusackej zlocineckej KGB.
Jedneho s tychto starych bolsevikov, co vstupil do zlocineckej KSC za Bilakovej eri ako uvedomely bolsevik si zvolili komunistickou ideologiou zdegenerovane primitivne komunisticke Ficoouce, dalej dementni plochozemci a dalsi sdegenerovani stupenci bolsevikov !!!
Akoze nic vlada nerobi pre ludi ? Ved si zvysila platy o 100% (cca.o 5 000,-E) a to je nic ? Oni nie su ludia ?
Podla Putina a jeho poradcu A. Dugina by v strednej Europe mala vzniknut akasi obdoba novej Ruskej ríše „Eurázia" , kde zahrna staty Slovensko, Cesko, Rakusko, Rumunsko, Srbsko a Madarsko, kde by tieto staty pod vedenim MADARSKOM mali vytvorit akusi obdobu ,,euroázijského hnutia" pod ochranou Ruska. Zrejme vychadza z tisicrocnej Uhorskej rise a z toho, ze Madari su povodom z Azie a preto postavil ako ,,vladcov" nam Slovakom i Cechom Madarov !
A nedavno bola v Ruskych mediach zverejnena mapa, kde polovica Slovenska patri Madarsku.Takze tento Putinov byvaly poradca nas predhadzuje Madarom, preto treba Ukrajincom pomahat bez obmedzenia..
Byvaly poradca Putina A. Dugin, ktoreho Putin spomina ako ,,vynikajuceho" filozofa , ktori verí v novú ruskú ríšu „Euráziu". Dávno pred inváziou už videl Ukrajinu ako neoddeliteľnú súčasť tejto vízie. Otvorene volal už pred rokmi po úplnej anexii Ukrajiny. Putin, ktorý viackrát verejne povedal, že práve Dugin je jeho obľúbeným filozofom si jeho slová očividne zobral k srdcu.Duginova zmes fašistických a komunistických myšlienok využíva vedeckú fasádu, avšak pod týmto povrchom sa skrýva náboženská predstava dobra a zla, ako aj odkazy na okultizmus a mýty, ktorými boli posadnutí aj nacisti.Význam školy obnovy impéria podtrhuje i fakt, že jejím výrazným přívržencem je Alexej Mitrofanov, předseda Výboru Státní dumy pro otázky geopolitiky. Také on navrhuje definitivní ukončení existence postupimského systému.
A. Dugin, Puinov poradca, v zmysle jeho ,,euroázijského hnutia" v jeho diele ,,Osnovy geopolitiky" z roku 1997 ( preto Putin verejne ziada navrat pred rok 1997 ?? = moja otazka) spomina i ,,poriadok", aky by mal byt zavedeny podla Ruska v strednej Europe. Treba dodat, ze Dugin vychadza i z historie, na ktoru sa casto odvolava. Podla neho by mala v strednej Europe vzniknut akasi obdoba ,,euroázijského hnutia" , kde zahrna staty Slovensko, Cesko, Rakusko, Rumunsko, Srbsko a Madarsko, kde by tieto staty pod vedenim MADARSKOM mali vytvorit akusi obdobu ,,euroázijského hnutia" pod ochranou Ruska. Zrejme vychadza z tisicrocnej Uhorskej rise a z toho, ze Madari su povodom z Azie a preto postavil ako ,,vladcov" nam Slovakom i Cechom Madarov !
Takze tento Putinov byvaly poradca nas predhadzuje Madarom, preto treba Ukrajincom poslat vsetky potrebne zbrane, aby chranili aj nas pred Aziatskym Rusko-Madarskym kolonializmom. Ved sme ho zazivali 1000 rokov, resp. Ruske 40 rokov.
Odporúčame