...zotrocit Slovakov a Madarov.....
Islo ovladnut krestansky svet , zotrocit Slovakov v zmysle komunistickej ideologie a totality a znicit Krestanske Slovensko !!!
Sudruh, co ste pisali Vy v 1968 po stenach budov ? Ruski okupanti domov ? Alebo co , ,,vitajte tavarisci" ? Nech vieme, co si zac !
Amerika je nas ochranca pred zaostalym a chudobnym Ruskom, tuziacom po bohatstve Europanov !!!
Aj po nasich splachovacich WC !
Vysledok Maršalovho plánnu pocas studenej vojny>
Mzda pracujuceho v NSR = 2 000,-USD
Mzda Ruskom DDR = 100,-USD
Chudobne zaostale Rusko sniva o dobyti Europy a jej bohatstva !!!!
Bolo to vzdy, i v rokoch 1956 ci 1968 !!!
To nie je konflikt na Ukrajine, ale Ruska agresia na Ukrajine !!
Ani bratska pomoc v CSSR nebola, ale Ruska okupacia CSSR !!!
Bolsevicke klamstva mozes sirit na VUML !
Američania sa hrozbu KGBackeho Ruska mozu vyspinit, ich to nezaujima.
Barbarska hrozba Ruska je hrozbou pre krestansku Europu hlavne pre Poliakov, Cechov , Slovakov i sprostych Madarov privandrovanych z Turkmenska, i ked o nej nevedia.
Jasne, preto sa polnohospodari v EU buria proti dovozom potravin do EU.
Skor hrozi, ze potraviny v EU sa budu rozdavat zdarma kvoli velkym prebytkom !
Vam bolsevikom a zradcom Slovensko nepatri !
Preco je v Rumunsku priemerna mzda 1200,-Eur a v ,,bohatom" Rusku 600,-Eur ???
Kde tavarisci udelali chybu ???
Ze Rusko je chudobne a EU bohata ? To je propaganda ?
Bolsevik to je holy fakt a Vy muzici sa mozete aj pos rat !
Radsej Pershing na dvore, ako Rusa v komore !!
Heslo nasich strych materi !
Chudobne zaostale Rusko planuje agresiu v zmysle dobytia a zmocnenia sa bohatstva vyspelej a bohatej Europy !!
priemerna mzda v Rusku = 600,-USD
V EU a USA = 2000 - 4 000,-USD
Tak kto chce ,,ziskat" koho bohatstvo ??? Ty snivas o zemljanke ?
Mna velke bolsevicke Rusko 22 rokov okupovalo a terorizovalo komunistickou Ruskou totalitou, ziadne oslobodenie, len okupacia a komunisticky teror !
Sudruh, daj konkretne aka blbost ? Konkretne. Inak preco si neni v tom Ruskom raji ??? ked je to podla Teba taky raj ?
Daj dokaz !!!!
Na Ukrajine je podla KaGeBaka 700 000 okupantov, este viac ako v 1968 v CSSR !
A teraz bolsevik Ty !!!Ak nedas dokaz, iba beeeeekas jak sprosta komunisticka ouca Bilak !!
pre pochybovacov fakty "
priemerna mzda v Rusku = 600,-USD
V EU a USA = 2000 - 4 000,-USD
Zaostale chudobne Rusko sniva uz roky o bohatstve Europy, ktoreho by sa chcelo zmocnit. Bezpracne, Rusak nikdy robit nebude, iba kradnut a lupit !!
Odporúčame