So ozraty, ake dobrovolne ? A to ,,zo CCCP na vecne casy a nikdy inak" bola len taky dlhorocny Rusacky oficialny Vtip Ruskych okupantov ?
So ozraty, ake dobrovolne ? A to ,,zo CCCP na vecne casy a nikdy inak" bola len taky dlhorocny Rusacky oficialny Vtip Ruskych okupantov ?
Nie ,Rusov. Rusaci vrazdili v Afganistane od roku 1979 do roku 1989 !
Banderovci skoncili pred vyse 70 -timi rokmi. To na rozdiel od Kremelskych bolsevikov z KGB, ktori povrazdili miliony Slovanov a ktori ich vrazdia dodnes !
Sudruha chcivalka nepoznam, sudruha z KGB Putina poznam.
Nebyt NATO, spinavi Ruski okupanti nas okupuju, devastuju a vyzieraju DODNES !
Madari boli vzdy proti Slovanom. Alebo vie nikto priklad, ked Madari pomohli neakym Slovanom ? Sem s tym !
22 rokov Ruskej komunistickej totality a okupacie nestacilo ?
A dobreho suseda vymenit za zleho - imperialistickeho znamena krok k vojne. Vieme to uz z cias pred 2. WW.
Bolsevici to tvrdia i v skole nas to ucili co pamatam min. od roku 1968. Ty moj stary bolsevik, ,,dobry" pozor si daval !
Nie, Ukrajina je sused s mnohymi statmi NATO.
Ficova prihlaska do KSČ z pražského archívu> Súčasťou spisu sú aj posudky členov komunistickej strany, v ktorých sa o Robertovi Ficovi píše ako o oddanom súdruhovi.
Za prísneho ateistu sa vyhlásil Robert Fico, keď sa v 80. rokoch uchádzal o členstvo vo vládnucej Komunistickej strane Československa. „Zastávam prísne ateistické stanovisko,“ napísal v roku 1984 do životopisu, ktorý je súčasťou prihlášky.
Co tento bolsevik hladal na slavnostiach Svatych C. a Metoda ? Siril ZLO !!!
Myslis vznik federacie v roku 1968 ? Husak vital Ruskych okupantov.
Vedla sudruha Blahu .
...a stary bolsevicki zlocinci Bilak a Husak, ktoremu sa bolsevik Fico chodi klanat k hrobu za to, ze nastolil na Sk po roku 1968 komunisticku totalitu a pomocou STB prenasledoval Dubceka.
Vzorom pre SMERacku dezole je KGBak Putin a Madaron Orban.
Ukrajina bola spinavym Ruskom okupovana rovnako ako Slovensko do roku 1991 .
V Hornej-Dolnej Vam dnes nalievaju zadara ?
Bolsevik bolsevikom > naveky !!!
Ukrajina vznikla aj podla KGBaka Putllera az v roku 1991 !
SMERoouca, doucit historiu, zemepis , vlastne vsetko, Marxizmus - tupoizmus je Tvojim obrazom
Nie prejav predsedu vlady, ale stareho bolsevika > https://domov.sme.sk/c/7070789/fico-v-prihla…
Odporúčame