Sudruh, ja som davno za vodou. Vam socialistickym dezole by malo zalezat na volbach, aby ste neboli chudaci.
Ozaj a co je s tymi 600 000 dochodcami pod hranicou chudoby, co ich sudruhovia SMERoHLASU pred volbami denne spomynali ? Uz su ,,vybaveni" lebo nic o nich nepocut ? Na cintorine ?


