porazku ste utrpeli Vy socka-verbez. Mate 800,- E platy, teraz budete mat 700,-
porazku ste utrpeli Vy socka-verbez. Mate 800,- E platy, teraz budete mat 700,-
RE>,,komunisticky rusky bolsevik a tak sa aj chovas-" to mas adresovat komunistickym ruskym bolsevikom na Sumracnu 25. Tam ich mas habadej, od Fica, Blahu az po kapitana ...
To je spravne, slovenska tupa verbes voliaca mafiu im to zaplati.
si tupy komunisticky primitiv......iba beeeekas, ale konkretne nedas nic ....bebebebebe
Kalinak v TV:,,obvinený Juraj C. sa zúčastňoval rôznych opozičných zhromaždení. " Neviem co sa Kalinak divi !!
Juraj Cintula 71 rocny senior, ktory cely zivot tazko pracoval a miesto toho, aby si dostojne uzival dochodok, musel na dochodku este pracovat ako straznik, kedze ten dochodok bol biedny, ako ho ma vacsina nasich starkych.
A kedze za poslednych 18 rokov tu vladol SMER 13, je normalne, ze dochodca Juraj Cintula obvinoval z jeho biedneho zivota SMER.
A ked mu SMERaci 10 rokov slubovali 13. dochodok a starkeho 10 rokov klamali, zrejme mu zo zufalstva praskli nervy a vykonal neospravedltelny skutok, i ked zo zufalstva, 5. Bozie prikazanie sa nesmie porusovat.
Z toho je jasne, ze dochodca Cintula nie je vinny iba sam a miera viny p. Cintulu a bolsevika je otazna. Klamat nasich starkych a dochodcov sa nesmie !!!
Snad sa SMERaci - klamari z toho poucia.
do Teba ten blesk zjavne udrel.....kedze si bol uzemneny v zmysle suboru STN EN 62 305 prezil si, ale zasiaholTi iba mozog
SMERoouca, kde tam ma chybu , konkretne ?? Lebo Ty ouca iba bebebebe...
Ked mi niekto ukradne 690 E a nic sa mu za to nestane, bude sa tu riesit spravodlivost ,,osobne" . kolty, deviny budu v pernamencii nielen proti bolsevikom, ale i proti zlodejom.
Vy obycajna biedna verbez voliaca SMERomafiu na to doplatite najviac. Okrem toho, bolsevik, ako vies, ze on nie je Krestansky demokrat ?
Kalinak v TV:,,obvinený Juraj C. sa zúčastňoval rôznych opozičných zhromaždení. " Neviem co sa Kalinak divi !!
Juraj Cintula 71 rocny senior, ktory cely zivot tazko pracoval a miesto toho, aby si dostojne uzival dochodok, musel na dochodku este pracovat ako straznik, kedze ten dochodok bol biedny, ako ho ma vacsina nasich starkych.
A kedze za poslednych 18 rokov tu vladol SMER 13, je normalne, ze dochodca Juraj Cintula obvinoval z jeho biedneho zivota SMER.
A ked mu SMERaci 10 rokov slubovali 13. dochodok a starkeho 10 rokov klamali, zrejme mu zo zufalstva praskli nervy a vykonal neospravedltelny skutok, i ked zo zufalstva, 5. Bozie prikazanie sa nesmie porusovat.
Z toho je jasne, ze dochodca Cintula ne je vinny iba sam. Klamat nasich starkych a dochodcov sa nesmie !!!
Snad sa SMERaci - klamari z toho poucia.
25,2% komunistickou ideologiou zdegenerovanych obcanov......to im nestacilo 40 rokov komunistickej totality ci nasledne 13 rokov komunistickych klamstiev, neschopnosti a korupcie ? Naozaj zdegenerovana sedlac !
Slovaci su naveky odsudeni byt zaostali oproti susednej Europe ! Dialnicu do KE nebudu mat nikdy, alebo uz im ju bolsevici postavili v roku 2010 ?
To sa budes zaujimat o to, ci budes mat zajtra co do huby. Asi aj, coho sa napasies.
25,2% komunistickou ideologiou zdegenerovanych obcanov......to im nestacilo 40 rokov komunistickej totality ci nasledne 13 rokov komunistickych klamstiev, neschopnosti a korupcie ? Naozaj zdegenerovana sedlac !
Slovaci su naveky odsudeni byt zaostali oproti susednej Europe !
Si ozraty ? KDH s bolsevikmi ? N I K D Y !!!
Aka je v tom Rusku mzda, ked sa tak ,,bavia " ?
Tupi komunisti....ich vlada znamena vzdy len zaostavanie a zaostalost .
Stabilna korupcia, stabilne padajuce zdravotnictvo (napr. zrusene detske pohotovosti) a skolstvo, stabilne rozbite cesty, havarujuce vlaky, stupajuce ceny a stupajuca chudoba, stabilne klesajuce dochodky a stabilne zadlzovanie Slovenska.
Plochozemci presli k Ficovi.....
Sudruzky babky-demokratky sa mobilizuju.....
25,2% komunistickou ideologiou zdegenerovanych obcanov, tzv. sudruhovia dezole.
Odporúčame