Ak je to pravda,tak si tento debilny narod zasluzi padnut co najrychlejsie.
Ak je to pravda,tak si tento debilny narod zasluzi padnut co najrychlejsie.
Skafander,koroňa je sviňa,uz zabila aj rovinu a cukrovku.
Takze v jednom clanku informujete,ze ockovanie nezabera a v druhom presviedcate o opaku?????
To co tam manazment Pravdy zamestnava,opice??:))))))
Teraz napiste jeden dovod preco sa dat ockovat pisalkovia!
Od tej doby sa lekari polepsili.Teraz uz rovno vedome posielaju na druhy svet masy v podobe vakcin.
Si mi teraz poriadne nalozil,to cumim.Ty mas na povel miestnu europedozoo komunitu,ktora za par drobnych aj mater preda?
:))))))) jezisi vraj obetuju:)))))))
Mas plus zato ze si ma rozosmial.Dobre,budem s tebou koncit,tu sa uz zacina iny svet a toho nechcem byt sucastou:))))
Tak ak niekto od nej cakal nieco ine,tak je hlupak.Mentalne slabsie vybavena od zaludov o tom dokonca media informovala skor ako caputova.
Az takto Vam otroci americanov pluju do tvare.Americka demokracia v praxi.
Ale ale,dako si sa napaprcil:)))
Ano,pytal som sa Teba drbko,ci aj behas po bytoch a ponukas experimentalnu mnamku.
Dalsi co ignoruje fakt,ze zaloby uz podane su.....a nie len na Slovensku.
A na margo mna....ak tam vidis trestny cin vyhrazania,prosim.Lebo Ja nie.
A uz aj chodite po bytoch po dvojiciach ako svedkovia covidovi?:))))))))))
S knizkami v paprciach a handrou na hube??:)))))))
Ti tvoji idioti naozaj ostanu,problem bude s "mysliacov" vacsinou zastepenych;)
Ty sa dako moces v tych svojich uvahach a potom aj tak vypadaju tvoje odpovede.
Ukaz mi jedneho politika,ktory by v case "najsmrtelnejsej" pandemie v historii,dobrovolne riskoval zivot svoj,svojich deti,svojej zeny tym,ze by sa nakazil pri verejnej cinnosti.A nezacni prosim Ta trepat o rusku a jeho zazracnych ucinkoch na virus.Zakladnu skolu si hadam absolvoval.
Ty si asi nepostrehol,ze sa za posledny rok zaloby len tak hrnu.Lenze obaja vieme,ze toto sudnictvo na zakony a povinnosti z vysoka sere.
Tak sa tu neohrazuj sudom.A posledny krat Ti to napisem a podstatne zviditelnim.
Riaditel je zodpovedny za deti v SKOLE.Ak su niektore nariadenia alebo vyhlasky v rozpore so zakladnymi ludskymi pravami,je jeho POVINNOST ignorovat ich.
Mozno sa divame na buduceho klucoveho svedka v nadchadzajucich megaprocesoch.
Dôvod?
Napisal si pravdu na Pravde.To sa nesmie.
Etse raz,riaditel je zodpovedny za deti v skole.Nie Ustavnu sud ale riaditel.Prekryvanie dychacich ciest nie len u deti je hrube porusovanie zakladnych ludskych prav a tomu su podriadene aj sudy....teda v pravnom state by mali byt.
To nie je potrebne,Vy to robite za nas gender liberalny mutant:))
Odporúčame