Ale da.Ak sa radis Ty medzi bojovnikov,tak to gratulujem.Vybojovali ste si fasizmus a rozklad statu.
Ale da.Ak sa radis Ty medzi bojovnikov,tak to gratulujem.Vybojovali ste si fasizmus a rozklad statu.
Ty vole,to uz je ake meritko....procko,ozran,hulvat,skrachovala TV hviezda a neuveritelny hlupak.
Myslim,ze nikto netuzi siahat prockovi ani po ten clenok nohy.
Na ladovej ploche koroňa neexistuje ale na striedackach uz ano.Najmladsi a najsprostejsi druh na planete.
Tato nana sa tiez zapise v rodokmeni zlatymi pismenami:)
A co myslis,preco zrazu take cistky v koalicii?
Kedy naposledy dostal Nobelovu cenu niekto kto si naozaj zasluzil?
Klasika,ist do zabudnutia bez trestopravnej zodpovednosti.Hlavne ze su ovce vytesene.
Ale mate tam kvantum tupych oviec a to staci.
Dnes je spolocnost maximalne rozdelena a to sa tyka aj bacharov.Skor som mal na mysli take to slovenske zasamovrazdenie.
Ten bordel je na tom predmesti uz cez 30 rokov.
Mozno mas pravdu,ono to ani tak nie je dolezite co hra jankovska,zavreli clena tejto vlady a este k tomu sefa SIS.Nezavidim bacharom.
No niekomu by sa ulavilo ale zase niekto ho potrebuje ziveho.
No co myslite?Co to bude tentokrat,vybite oko pri cviceni alebo nadmerne uzitie liekov?:))
Kazdym dnom to vo svete pada len Slovensko ostava podriadene cudzim zaujmom.
A po nom bude nasledovat zabijak dochodcov na prechodoch.Az potom mozme povedat,ze sa Slovensko cisti od skutocnej mafie!!!
A ako bonus mala drza ropucha todova....
Zacalo sa zatykat aj v kaolicii....predcasne volby budu.
Ide o vsetko,opozicia a piata kolona v Rusku musi hrat vabank.K tomu patri aj taketo "zatykanie".
Vsetka snaha je zbytocna,nikomu sa nechce umriet luza prozapadna zapredana.
I
Odporúčame