Keby to bolo mozne,tak za viac ako rok by kazdy pisalek dolozil clanky cerstvymi fotkami.Dokazte ludom ze pisete pravdu a dajte cerstve zabery z nemocnic,ludia Vam uveria a zacnu brat koroňu vazne?!
Lenze to nemozete,pretoze take nemocnice na Slovensku NIE SU.

