Nova europska emisna norma,ktorou uz neprejde ani novo vyrobene auta sa o ekonomiku postara.Z deti robia negramotnych debilov sediacich doma,takze nadej na svetlu buducnost je nulova.Ucitelia to mohli trosku pribrzdit,ale kedze su pribrzdeny aj oni,musi prist nevyhnutne.Krach a nasledny rozpad statu.Ustava uz teraz nic neznamena.

