"Úrad verejného zdravotníctva, ktorý vedie hlavný hygienik Ján Mikas, má na starosti prípravu vyhlášok a opatrení v boji s koronavírusom. Podľa jeho slov si je vedomý chaosu, ktorý vzniká pri prijímaní opatrení, no tvrdí, že to je daň za to, čo robia."
Nie za to CO robia ale AKO to robia.A este aj sam debil prizna,ze vysledok je chaos.Tomu prasiatku uz asi mozocek nahradilo sadlo.


