Neplytvajte energiou pri jasnych temach ako vakcina.Hladajte mozne riesenia ako sa z toho covid divadla vylizat s co najlepsou poziciou do buducna.Politici na Vas se.u,je to len na Vas,kazdy jeden z Vas tomu moze napomoct.
Neplytvajte energiou pri jasnych temach ako vakcina.Hladajte mozne riesenia ako sa z toho covid divadla vylizat s co najlepsou poziciou do buducna.Politici na Vas se.u,je to len na Vas,kazdy jeden z Vas tomu moze napomoct.
Ja by som mu odkazal to,co p-rezidentka captava narodu.Nech sa neboji umriet.
A na covid zomiera 99% populacie mimoriadne sprosty troll??
Členka konzília odborníkov Zuzana Krištúfková uvítala začiatok očkovania. „Máme na Slovensku vakcínu, ktorá nám umožní vrátiť sa späť do života. Boli očkované milióny osôb a dnes niet pochýb o tom, že je to bezpečné,“ skonštatovala Krištúfková v úvode očkovania.
kristufikova a ak sa zivot do normalu uz nikdy nevrati,mozu Ta potom ludia sudit priamo na ulici?
Hned prva veta....Dobrovolny suhlas je nevyhnutny.To je ku klinickym testom.
Vytvoria take podmienky,ze dobrovolne-nasilu pri testoch bude len maly predkrm.Ak to dopustite,sk9ncili ste ako ludia a spravia z Vas zver.Zver bez lekarskej starostlivosti,zver bez vzdelania,zver bez prace.Zivot cloveka skonci.
Cas sa krati,po novom roku pritvrdia.
Ano ale to je len docasne riesenie.Ale bolo by s tym aj nieco robit,donekonecna neodolate/me tlaku.
Podla dorazia na Slovensko dva druhy vakcin na covid.Jednej bude velmi malo a druhej zasa velmi vela.
To je dobre,ze dobru chut aj zene a detom prajem a nezabudnite si pytat dupľu,spolocnost bude vdacna;)
„Ak má byť pokrytie očkovaním spoločnosti čo najvyššie, je nevyhnutné, aby štát svojim občanom jednoznačne oznámil, že očkovanie plne podporuje a očkovacím látkam dôveruje a pre prípad nežiaducich účinkov sa aktívne bude podieľať na odškodnení pacientov,“ uviedla lekárska komora vo svojich pripomienkach k návrhu stratégie očkovania.
Tak ovce,asi takto to bude.Ked Vas zmrzacia,zaplatite si to sami.Nie firma,ktora Vas zmrzaci,nie politik ktory Vas zmrzaci ale stat-cize Vy.......
Sprosty narod sprostym aj ostane.
Prave som zocil informaciu,ze sa na Vas chysta zakon,ktory umozni trestne stihanie v pripade porusenia zakazu vychadzania,ktore bude ako novorocny darcek pre ovecky.
Ak by som to mal zhrnut strucne-ovca otestovana,zastepena a pripravena do ohradky:))
Nepotrebuje hrncek,ta by to snupla do minuty;)
No a ani polievky uz nevaria v stanicnom o takom case:DDDDD
BRITSKA BBC informovala o utokoch na WTC v predstihu.....to len na zamyslenie pre naivnejsich a trollov.
Odporúčame