Kde to vidis??:))))
No presne,uplne si to cele prekukol:DDDDDD
Podobne a naozaj hlavne v zdravi tento rok.
Maju nadriadenych na opacnych stranach.Vy ste medzi nimi.
"Najvtipnejsie" na tom bude to,ked sa pocty mrtvol naozaj navysia ale prave tych otestovanych oveciek.Cize straty pociti len konzum.
Preto uz odmieta komunikovat aj s novinarmi,poniektorym uz totiz doslo,ze ochranna ruka je prec.
Mozno mala ale na druhej strane to urobila cez ineho mafiana,kisku:D
To som o remisovej nevedel ale dava to logiku pri mizernej babkoherecke.Musela sa v tej dobe pretlkat tazko:)
Podla mna to,ako vtipne dokaze opät realizovat to co musi.A ak chces vediet co musi zrealizovat,musis sa odvazit nahliadnut do tajov internetu.
Zacni googlom.
Normalne nestiham vstrebavat,naco vsetko ste si za 11 mesiacov uz stihli zvyknut:DDDDD
A uz sa neviem dockat ake pecky maju na Vas nachystane po novom roku:DDDD
Nehrate,tym ze tie ruska nosite saleny ste.A po testovani uz aj uspesne oznaceny.
Inak gratulujem pisalkovia,Vy sa tomu tiez nevyhnete,nie ste nicim vynimocny a navyse v novom usporiadani uz ani potrebny;)
Dobru chut aj Vam aj Vasim rodinam.
Takze vakcine sa vyhli oni aj ich rodiny.Nuz co ste si navarili,to si aj spapate.Hlavne menu bude mňamka z Ameriky.
No a teraz uz konecne mozete temu prevratu v Bielorusku navzdy vynechat pisalkovia;)Aspon sa europske decka vratia na Vianoce domov z bieloruskej brigady:)
Este doplnim,ze politicky covid preriedil v Irane parlament skoro na polovicu.
Áno, štatisticky by som to mal prežiť bez újmy, ale ak by som mal možnosť obetovať môj život za život tisícov nevinných obetí, urobím to.
Toto povie zbabelec,ktory sa radsej vyhovori ma vlastnu matku aby ako chlap priznal ze okradal stat na daniach:DDDDDD
Dobreeee:))
Odporúčame