Tiez som si myslel,ze sa ovecky jedneho dna vzburia ale uz ma to preslo.Dovtedy budu ovce plasit smrtou,pokym nebudu mat absolutnu kontrolu nad ich zivotmi.Potom ovciam samozrejme dojde,ze nieco nie je v poriadku,ked uz ani na ihrisko nebude moct poslat dieta ale dobra vyhovorka pre stado sa vzdy najde,najnovsie zabera "lebo Fico" a tipujem dake dva roky este bude.
Dovtedy "vypalia" kazdej ovecke digitalne cisielko a taky "luxus" ako banany,za ktore ovecky hopsali 30 rokov dozadu,budu uz len vidiet na obrazkoch.


