A demokraticky zvoleny trump si ich pekne postahuje aby uz nic nebranilo NS2;)
A demokraticky zvoleny trump si ich pekne postahuje aby uz nic nebranilo NS2;)
Prezident Putin nemusi ani nic hovorit.Ten odkaz zapadu v jeho tvari nema chybu:)
Skvele a teraz ich necha mrvit sa vo vlastnych klamstvach,podobne ako britov s novicokom:)
Ne mas pravdu!!!Sudca si dovoli to,co vidi u politikov.Ty si myslis ze tieto cistky su nahodne??
Ovela vaznejsi problem su skorumpovany politici.
Lenze spolocnost nepotrebuje ani tupe ovce,tie potrebuje "elita".
Bububu koroňa je tu;)
:))
Keby nemal dav dvojtyzdnovu pamat,mozno by to na Slovensku vyzeralo inak.
Takze budu vsetci vsade sledovany.Pocas koroňi este doladia nedostatky a potom hura,totalna kontrola nad ludmi.
Esteze su ovce vytesene ako sa ta koroňa super zvlada:))))
Vsetci do bunkrov,najsmrtelnejsia pandemia znova utoci.
Teply SSlovak....kazdy tvoj prispevok obsahuje slovo fasista,kotleta,rusak a pod.
Esfe som ti aj vysvetlil ze neinklinujem k ziadnej stranr a uz vobec nie k LSNS a ty ma v dalsom komente nazves kotletou.Neurazil som sa ale nemam problem zostupit na tvoju uroven aby sme sa lepsie pochopili.Tak prestan nariekat ake si ty neviniatko a citaj po sebe.Mozno potom uvidis aj ten rukopis trolla.
Zatvor sa doma na 20 rokov.Rodina ta osetri,potravinu kupis online,viac nepotrebujes.
No ved toto na vecne casy s EU;)Pre verejne blaho dufam,ze maju co najmenej pacientov.
A to som kde napisal trtko?:)
Ja mam pocit ze ta kotleta robila pozorovatel.Teda podla prispevkov urcite:)
Ako pisem,poloclovek.Napisem mu ze som nevolic a aj tak ma priradi k dakej strane:))
Odporúčame