?? Ako moze jeden clovek takto tarat. Ziadna z tychto stran neriesi nase clenstvo v EU ani v NATO
?? Ako moze jeden clovek takto tarat. Ziadna z tychto stran neriesi nase clenstvo v EU ani v NATO
Ani nie, to len niektori predstavitelia frakcii si mysla ze su torta.
Ake konkretne demokraticke hodnoty popieraju Smer a SNS? Noze daj nieco, nech sa zasmejem
Cele je to o nadpraci nasich europoslancov, ktori namiesto presadzovania zaujmov Slovenska nerobia nic ine iba riesia LGBTI a zelenu agendu a kazdy jeden hlas zo Slovenska, ktory je proti tam automaticky donasaju. V Bruseli niejtori ani netusia kde je Slovensko a uz vobec netusia, ze tu je nejaky Smer, Hlas a SNS a idu zostavovat vladu. Takze nech ziju dobre plateni donasaci z PS, SAS aj Boris Zala
Najviac ma pobavil zosypany Simecka. Kedze nie je vlada podla jeho predstav, prska ako male dieta.
Vzdy tu po volbach kazdy aspon akceptoval vysledok a takato histeria sa nikdy nerobila, ani ked vyhral Magorovic
slusnost mi nedovoli reagovat tak, ako by som chcel
Akým právom nám súložníci mužov a detí z Európskeho parlamentu chcú hovoriť do skladania vlády? Právom arogantnejšieho?
To ze tam rozbijaju tieto uslachtile zvierata nevadi, lebo je to biznis
Hovori sa tomu ucta k hlasu ludu, ktora mu chyba. Nepamatam sa, ze by v historii niekto takymto sposobom ignoroval vysledok volieb. Po demontazi hospodarstva, financii a prava blaznami si mame zvykat aj na progresivne maniere? Dostal 17percent a takmer nikto (okrem rozkadacov vlady SAS) s nim nechce ist do vlady, preco tu teda oxiduje a snazi sa zlepit nezlepitelne ?
Simecka dostal poverenie na zostavenie vlady, alebo mi nieco uniklo? Co tak respektovat vysledok volieb, v ktorych hlasovalo takmer 70 percent volicov. Alebo PS dokaze o demokracii iba tliachat?
Takze diktovanie Bruselu nevadi, ale rozhodnutia nami zvolenej vlady su rozhodnutia velkomozneho...
Nieco sa deje, ked vojana odmieta posielat dalsie zbrane. Problem urcite nebude nelegitimnost vlady, lebo to jej dlhodobo nevadilo
Nikto pricetny nebude vytvarat splok s povalovacom vlad Sulikom. Nic rozumnejsie ko Smer, Hlas a SNS sa nedadat dokopy. Simecka, bal kufre a netliachaj ako Zuza.
KDH ma spolocne s krestanstvom uz iba nazov, na oblbnutie krestansky zalozenych volicov. Vrcholom bolo, ked za predsedu zvolili Hlinu, ktory je teraz v SAS, vtedy v mojich ociach uplne padli. Pre smer je asi lepsim partnerom SNS, hoci pozliepana z kadekoho, ale ti ludia aspon vyzeraju pricetne.
Stiahnite z obehu to tupelo...
Povalena a nelegitimna vlada dostala niekolko mesiacov, regulerny vitaz parlamentych volieb 2 tyzdne. Je mi na grc z tejto handry
Asi nevidis alebo nechces vidiet rozdiel medzi slovakom a migrantom v nemecku. Slovak tam ide robit, migrant si ide po socialne davky
Nepamatam sa, ze by niektory slovensky prezident vstupoval do predvolebnej kampane v Cechach. Bud je to prejav arogancie alebo straty sudnosti...
Citacka z pisanky
Odporúčame