nie je v pravomoci GP podavat zalobu na prezidentku. To mozu iba poslanci... Pise sa to v ustave
nie je v pravomoci GP podavat zalobu na prezidentku. To mozu iba poslanci... Pise sa to v ustave
V com konkretne bola najlepsia?
Za mna ujo Rudolf a ujo Ivan.
Kto by teraz chodil v uniforme na vychadzku...
OK, este raz treba navolit mainstreamom propagovanu liberalno-progresivno-proti mafii bojujucu vladu a bankrot tu mame do troch rokov. Asi takto to idim ja. Medzi tymi nestatstnikmi nevidim jedneho kompetentneho, ba co viac ani kompletneho kandidata. Predpokladam, ze Simecka uz ma letenku do Bruselu na 1.10.23
Ak su rizhodnutiavGP verejne, preco si ich modelka nevygoogli?
Palec hore Andrej. Nie kazdy z VIP zony dokaze verejne vyjadrit svoj nazor...
ona toho vela nevynucha, skor si to niekto u nej objednal
Aj tak by na tie rozhodnutia pozerala ako Sulik na Capilan
Porusenia ludskych prav konstatovane najvyssim sudom SR v pripadoch vazobneho stiahania ju netrapia?
Ak by si poznal historiu, vedel by si ze prave narusovanie mitingov a orovojacie nastartovali vzostup NSDAP v Nemecku. NSDAP je predsa Mešugeho vzorom...
Cela OLAJNO sekta by ste si mali zaviest nedelne sparanie a popri tom velebit to obrkkta
Nejako nam to tu ovcovatie
Rychlo si zabudol na OLAJNO akcie pred bytom Fica, kde ho psychos chcel vesat. S, panie striekaciek na Poliacika,... Agresivita a vulgarnost prisla do oolitiky s Mesugem. Patri do ustavu, nie medzi ludi
Ale globsec je predsa sorosovska akcia, ako si to dovolujes porovnavat s migraciou?
Papier ziadnych migrantov nelegalizoval. Bol som v zbore do roku 2021. U Kazdeho nelegala sme hned zacali konanie o vyhosteni a zaistovali sme ho. Samozrejme mohol ziadat picas zaistenia o azyl. Ziadne pustanie nestotozbenych osob tu nebolo. Ak maju problem s novelou platnou od 2018, preco ju za 4 roky neriesili? Migracna vlna tu bezi uz takmer rok. Predsa v Policii robia analyzu rizik, oreco a Hamran nerobil opatrenia. Jedine co dokazu je vyhovarat sa n a Fica, ale to uz je trapne
Ok, takze nepricetne vykrikovanie pacienta do megafonu jr slusne vyjadrovanie nazoru? Je to prpad pre odbornika, ktory by mal byt izolovany ako ostatni ludia s touto diagnozou
vela vtipnej kase si teda nepojedol...
kazdemu komu funguje aspon tretina mozgu to je jasne, takze teba skrtam
1. Zuza je v prvom rade zodpovedna za fungovanie odvolanej vlady. Preco neriesi prave tuto kompetenciu, ked je to jej psia povinnost?
2. Kde Zuza berie odvahu posudzovat kvalitu, pripadne zakonnost rozhodnuti GP. Sama o sebe by na to pozerala ako cigan na lopatu. Jednoznacne je za tym LIPSHITZ, ktory sa inym sposobom nedokaze dostat k rozhodnutiam GP. Takze sme doma..
dobra haluz. Penaze zarobene rakuskym priemyslom su krvave, peniaze zarobene zbrojovkami su ciste
Odporúčame