cca 4x menej ako keď niekto volí roberta 5 krát.
cca 4x menej ako keď niekto volí roberta 5 krát.
roberto nie je Slovensko.. len mi ešte napíš, kde je napísané, že bývalý minister nemôže ísť niekam pracovať...
a odkedy vy absolventi školy života pozeráte na vzdelanie? veď vzdelaný človek je váš nepriateľ a buržoáz. :D
USA je robertov kamarát. my máme svoje zákony roberto nezmenil všetky.
ako občan môže ísť pracovať kam chce..
Ten dlh je taký vysoký lebo roberto zanechal za 12 rokov svojho bačovania najslabšiu ekonomiku v EU.. a teraz si užíva to čo vytvoril. ste sa vyhovárali na dzurindu, radičovú, kisku, čaputovú a teraz na matoviča.. a o 2 roky po voľbách ak náhodou roberto zostaví vládu sa budete vyhovárať na roberta? :D :D :D
Orbán a jeho režim sú našim nepriateľom, nakoľko sú poskokom russie.. a náš roberto ide v orbánových šľapajách..
tak prečo po 15 rokoch smeru je energeticky chudobných 90% Slovenska?
Keď ruská ropa netečie, robertove financie krvácajú. bojuje za seba , za ruskú ropu.. je to vlastizradca ako vyšitý
ale prečo sa bránite aj mysleniu neviem...
Keď očkovaní umierajú na vakcínu, na čo umierajú neočkovaní? hm?
A neopichaní budete umierať ako?
Zoroslav. :D :D :D už nie harabinák je záchrana? :D :D
O ničom.. Republika klesla smer narástol.. nabudúce republika narastie a smer klesne.
prečo? no aby niekedy v budúcnosti ten tvoj dôchodok nemusel byť platený na dlh... to onedlho aj tak skončí a neprídeš o 55 eur mesačne ale o podstatne viac.
a to sa ako dá? pri urne aj zatancuješ čardáš? :D
samý zradca a ruský kolaborant ako u nás.
Odporúčame