Takže opäť tupelko provládne nerieši skutok ale to že na to niekto poukázal. Na Slovensku je podľa ficoidov najväčší zločin poukázať na zlyhanie tejto vládnej čvargy neschopnej.
Takže opäť tupelko provládne nerieši skutok ale to že na to niekto poukázal. Na Slovensku je podľa ficoidov najväčší zločin poukázať na zlyhanie tejto vládnej čvargy neschopnej.
ale tvária sa že sa to nestalo, lebo nahrávky boli nezákonné. :D
Nevymažu.. len ich neposkytnú hromadne ministerstvu hospodárstva na USB kľúč. a to sa stalo..
takže ten Iránsky zásah sa stal.
Bez ohľadu na stranícke tričko.. toto treba vyšetriť.. za toto musia padať hlavy.
Oni odmietli zhromažďovanie svojich údajov kvôli energopomoci.. a ich údaje sú na zhromaždené na USB ktoré koluje po svete. :D
toto je zlyhanie vlády par excelence.
roberto má 3 bradavice ja ani jednu.. a ja som hnusný. :D
Ano, bola tu korona, a vláda smeru začala zatvárať podniky pri 6 nakazených... potom prišla ruská agresia a bola tu energetická kríza..
Za dzrindove vlády zodpovedán dzurinda.. za radičovej vládu zodpovedá radičová.. za matovičovu vládu zodpovedá matovič.. a za ficove vlády zodpovedá dzuridna, radičová a matovič. :D
vy ficoteliatka ste zábavné.. akú politikuk roberto robí, také vzťahy Slovensko má.
neviem prečo by si roberta mali susedia zastať keď na nich neustále kydá a útočí.
Musím povedať, že sa šúľam.. tí čo nechceli aby ich údaje boli k dispozícii majú svoje údaje v dostupnom zozname..
Otázka znie, čo je na inom USB kľúči.. a kto tieto informácie predáva?
roberto má ruskú ŠPZ nenatankuje nič.
Veď to bolo jasné.. aj tá migrantská kríza bola dohodnutá a prasnica orbán púšťal migrantov len do volieb. Potom ich stopol preto šutaj na hraniciach žiadneho nezachytil pri tej slávnej akcii do 17:00.
Trumpeto to pokadil.. neverím, že doprezidentuje 4 roky.
cca 4x menej ako keď niekto volí roberta 5 krát.
roberto nie je Slovensko.. len mi ešte napíš, kde je napísané, že bývalý minister nemôže ísť niekam pracovať...
a odkedy vy absolventi školy života pozeráte na vzdelanie? veď vzdelaný človek je váš nepriateľ a buržoáz. :D
USA je robertov kamarát. my máme svoje zákony roberto nezmenil všetky.
Odporúčame