a on skutočne pozvánku nedostal, len nejakú ponuku...
a on skutočne pozvánku nedostal, len nejakú ponuku...
smer robí pravý opak toho čo robil dzurinda... a preto sme poslední v EU.
tu len dodám, že nešlo o pedofíliu. pedofília je niečo iné, tu sa zneužívali neplnoleté osoby.
mal ju v puzdre, potom mu ju odobrali z puzdra a rozstrielali ho 10 ranami keď ležal na zemi... on sa jej ani nedotkol.
včera toho chudáka tí trumpovi vrahovia rozstrieľali 10 ranami po odzbrojení!
ja ako dezolát som šťastný že nevyhrala Kamala, toto oranžové tupelo je menšie zlo. :D :D :D
2 roky o tom hovorili, 2 roky na tom pracovali... a výsledok je chaos, bordel a hanba...
ENERGOHANBA...
dopadlo to ako všetko čoho sa táto vládna žumpa, pod vedením najneschopnejšieho roberta akého sme kedy mali, chytila.
a len dodám, že aj to končita tajila a nik to nevedel ani ficoidi.
Oficiálnu pozvánku ako ostatné krajiny sme nedostali. Len nejakú ponuku zapojiť sa, ale nik nevie, čo to znamená....
nová televízia. :D :D :D
kurnik šopa, vy už aj svojich označujete za progresivnych. :D
na slovenskú.. ale on Slovensko a Slovákov nenávidí.
lebo nemá čo povedať.. .rovnako ako so stretnutia s Putinom nič nevieme, lebo nemal čo povedať.. lebo je len handrou pre nich.
ako hovoria rusoidi.. silnejší pes j.be. :D
fico je ***** na všetky strany. :D
kde napísal, že to prijmete? blbeček ako ty nechápe napísaný text, čo je u Vás pravidlo.
a prečo to tajili? vláda ktorá len nenávisť vytvára a agresiu.
A prečo to končita tajila? túto vládnu zgerbu vypratať na smetisko dejín.
slniečkari vás živia a ešte na nich kydáte.
Odporúčame