sociálne siete zakázať pod 15 a nad 65.
sociálne siete zakázať pod 15 a nad 65.
no a my máme na to roberta, andreja a matúša.. :D výsledky ešte horšie.
od toho má ešte veľmi ďaleko, ale nabalil sa na Ukrajine a štátnych dotácia statočne.
Treba článok o zlodejinách v PPA.. pôjde o slovenský Watergate...
oligarchia, robert, politici, funkcionári.. budete uvedení menovite.
podľa mňa a spol si bol na tom rovnako ako biden ešte pred koncom. :D
upresním.. čína s ruskom ako provinciou.
Ak by mala russia dostatok orešnikov, padali by na Ukrajinu.. nemá - nedá..
a ústavný zákon je nič?
však už vám to povedal aj chmelár.. zaspali ste.. to že fico nepožiadal o dôveru je porušenie ústavy...
presne tak, rusi určite nerobia kyberútoky...
bombic je mentálne nekompletný.. myslím, že nie je trestne zodpovedný.. je nesvojprávny.
to je môj názor.
nielen v počasí sa skončila éra odborníkov.. ale v celej STVR a na ministerstve plochej zeme.
Putin mu kývol, tak je možné, že to nie je čisto trumpetove maslo..
V prvom rade si treba uvedomiť, že o 3 roky Trump končí... za prezidenta USA už kandidovať nemôže.. tak si vymyslel toto. O rok bude na tom ako biden, tak si treba silno rozmyslieť, či obetovať miliardu.
To musel peťo nadudrať ako moriak. :D :D :D
Ty sa tomu rozumieš ako kotlar pandemii. :)
Priemerna mzda 1212 bola pred 5 rokmi. :)
Ale nik nemá toľko slayad ako Slovensko....
Človeku sa zastavuje rozum.. statne byty, ficova vlajková loď a opäť len fiasko... nájom trhový a tých co to potrebujú vyradia.
Odporúčame