Blaha protestoval proti trumpovi práve vo chvíli keď sa trumpovi fico klaňal.. ich voliči musia mať aspoň 2 osobnosti aby to úspešne absorbovali. :D
Blaha protestoval proti trumpovi práve vo chvíli keď sa trumpovi fico klaňal.. ich voliči musia mať aspoň 2 osobnosti aby to úspešne absorbovali. :D
čože ťa tak trasie. :D
tak prečo protestujete za madura keď fandíte trumpovi???
počkajme čo vygrcne rusovov.
očakávam protesty baranomydliča, chmelára a tej zvyšnej sebranky za Grónsko.
to už zaviedol náš robert.. akurát nejde o clo ale slajádu.
Je... ale to musíš povedať Robertovi
určite bol suverénny a spýtal sa ho ako sa má.
je to ficov človek.
koho si vybrať? USA majú najsilnejšie zbrane a čína má najsilnejšiu ekonomiku.
al gašpara má v strane.. tak už má komplet zostavu.
felvídek.. moc to nepreháňaj.
nemali.. robert ju s orbánom narúšajú.
Keď luboš (SMER-SSD) vykrikuje, že USA sú najväčší teroristi, tak si robert (SMER-SSD) podáva s hlavným najväčším teroristom ruky a fotí sa s ním.. súbežne.
Viete o tom že Blaha a Fico sú z jednej a tej istej politickej strany? :D
je zaujímavé, že rok ste hovorili o trumpovi, keď chytal prisťahovalcov, ale zrazu po Venezuele už hovoríte o USA. :D:D :D
tebe zoberú sociálku. :D
ich sklamalo že tam boli skoro sami.
blaha na tribúne robí sankcie.
Odporúčame