keď už tak, tak by sa EU dohodla s Čínou, russia len budúci čínsky okres.
keď už tak, tak by sa EU dohodla s Čínou, russia len budúci čínsky okres.
však je to štátnik, čo by sa neopýtal.
liberáli s Trumpom nemajú nič.. ten je štandardný. preto si tak rozumie s robertom
treba trošku rozmýšľať ak je čím.
len prečo to aj tým 10tim nevybavila.
hodnoty s trumpom? je štandardný, tam hodnoty niet.
džem si už uvaril?
no a čo vybavil fico pre Slovensko teda keď nemá iba heslovité frázy v tej russii?
nie je podstatné čo robert robí ale čo hovorí..
prečo by nás mali kvôli hovädu vykopnúť?
Blaha a Danko milujú Rusko, lebo je tam veľa párkov aké ani nepoznajú.
Pozitívne je, že EU musí zabrať a škodcov ako fico či orbán dať na vedľajšiu koľaj.
ale pochopil, sme kukurice na plochej zemi..
ešte pred pár mesiacmi ste písali, že NATO je USA.. rok píšete, že všetko čo sa v USA deje, to robí Trump... a od Venezuely už nie Trump ale USA. no zase ste zistili že ste len dezoláti a podporovali ste hovädo ako obyčajne.
samozrejme. :D ešteže nevyhrala kamala ale štandardný trump.
teraz je podstatné aby sa EU zjednotila a začala budovať svoju silu.
kalimafoš plánuje uzatvoriť obchody za 58 miliárd... to bude slajáda svetového formátu.
ešteže ten trump vyhral a nie kamala. :D vidíte, čo ste schopní podporovať.. a kotlár je podobné degenero ako trump, harabin detto atď.
k českému baramydličovi asi toľkoto :D
Když premiér Andrej Babiš na tiskové konferenci na dotaz, jak bude vysvětlovat Ursule von der Leyenové, že o ní předseda sněmovny Tomio Okamura ve svém projevu řekl, že je nepříčetná, odpověděl, že Ursula ani neví, kdo je Okamura.
Odporúčame