on je permanentný víťaz.. on vyhral aj budúce voľby. :D
on je permanentný víťaz.. on vyhral aj budúce voľby. :D
pozná.. a čo z toho má občan, Slovensko? kedy zabojoval aj o niečo iné ako o svoje mentálne pomýlené ego? pre mňa, ako občana je zbytočný človek, navyše pôsobí ako mentálne poslabší.
ty si stále mimo. :D
mať úctu k harabinovi.. to chce veľmi veľké ústupky pri používaní mozgu. :D
toto jeho ovečky a následovníci nememorujú.
Harabin je autista... pozná zákony (niektoré) od A po Z... a v ostatných oblastiach života mu veľa chýba...
Ja keď počúvam Harabina, tak si pripadám ako na oddelení pre psychicky narušených.. a fyzimonia to potvrdzuje.
Kvalitne tliapes. Však práve Juraj je tvorca hry.
je to blbeček. :D
čo má rus málo územia? však obsadzuje ukrajinu.
a máme po energošekoch. :D:D
Prežral sa na 2 svet. :D
na východe Ukrajiny ste tých na tankoch nazývali pannami a mariami. :D
ty nie si in. :D
fico keď zakázal zisk poisťovniam tak si Dôvera vyplatila 400 miliónov eur na dividendách, robert len prizeral. akoby z toho niečo mal.. takto sa to robí.. to ako keď okamura bojuje proti migrantom.
ide o 14 miliónov eur.. to nie je ani slajáda.
soros zaplatil.
20% zo štátneho je problém ale ešte väčší problém je 30% do našeho. :D
tak to je.. a tak to vždy bolo.
Odporúčame